672427-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Dostawa urządzenia odwróconej osmozy dla Oddziału Dializ w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzenia odwróconej osmozy dla Oddziału Dializ w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa urządzenia odwróconej osmozy 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować dostawę i instalację , uruchomienie przedmiotu zamówienia w pomieszczeniach Zamawiającego. 4. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w szczególności warunki określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Załącznik Nr 2 – Parametry techniczne do SWZ. Niespełnienie choćby jednego z warunków granicznych określonych w/w Załącznikach skutkować będzie odrzuceniem oferty z postępowania. 5. Wspólny słownik zamówień CPV: 33190000-8 Różne urządzenia i produkty medyczne
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zastosowania opcji.