2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rioolreiniging & inspectie 2026-2029
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op het inkopen van de dienstverlening rioolreiniging en inspectie. Gemeente Sluis, Gemeente Terneuzen en Gemeente Hulst hebben op dit moment gezamenlijk een contract voor rioolreiniging en inspectie. Deze loopt af per 31-12-2025. De komende jaren is opnieuw behoefte aan rioolreiniging en inspectie voor de periode 01-01-2026 t/m 31-12-2029. Verwachte omvang betreft €1.040.000 over de gehele contractperiode
Interne Kennung: 2025-E03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie opdracht, er is maar één perceel.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van de Overeenkomst is vastgesteld op twee jaar, ingaande vanaf 01-01-2026. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht twee keer te verlengen met een periode van 12 maanden tegen dezelfde voorwaarden. De optie houdt in dat de Overeenkomst in ongewijzigde vorm en onder gelijkblijvende condities zal worden voorgezet, met mogelijkheid tot indexatie.