672468-2026 - Wettbewerb
Polen – Ultraschallanlage – Zakup Elastografu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup Elastografu
Beschreibung: Zakup Elastografu - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry techniczne określono w załączniku nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.281.87A.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elastograf
Beschreibung: Elastograf –wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry techniczne określono w załączniku 4 do SWZ
Interne Kennung: Elastograf
672468-2026 - Competition
Poland – Ultrasonic unit – Zakup Elastografu
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup Elastografu
Internal identifier: DZP.281.87A.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Elastograf
Internal identifier: Elastograf
672468-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Aparaty ultrasonograficzne – Zakup Elastografu
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup Elastografu
Wewnętrzny identyfikator: DZP.281.87A.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33112200 Aparaty ultrasonograficzne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Elastograf
Wewnętrzny identyfikator: Elastograf