See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe sprzątanie i utrzymanie czystości w ZUS O/Elbląg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości wewnątrz budynków i na terenach zewnętrznych, pielęgnacja terenów zielonych oraz dezynfekcja pomieszczeń w ZUS Oddział w Elblągu wraz z podległymi jednostkami terenowymi. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część nr 1 – Usługa sprzątania budynków w Elblągu i Braniewie Część nr 2 – Usługa sprzątania budynków w Iławie i Ostródzie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagane cechy usług zostały opisane w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących, załącznik nr 2 do SWZ. Termin wykonania zamówienia dla każdej Części – 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 01.11.2025 r. do 31.10.2028 r.
Vorherige Bekanntmachung: 319485-2025
Interne Kennung: 520000.271.2.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zapewnionych przez Platformę zakupową, umożliwiającą obsługę procesu udzielania zamówień publicznych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Platformy zakupowej na subdomenie Zamawiającego https://zus.ezamawiajacy.pl/ lub https://oneplace.marketplanet.pl
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 33770000 Hygienepapier, 33741100 Handreiniger, 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzątania budynków w Elblągu i Braniewie
Beschreibung: Opis: Przedmiotem umowy jest kompleksowe sprzątanie i utrzymanie czystości w ZUS O/Elbląg - usługa sprzątania budynków w Elblągu i Braniewie: 1) Budynki Oddziału ZUS mieszczące się w : a) Elblągu przy ul. Teatralnej 4, b) Elblągu przy ul. Mazurskiej 5. 2) Lokal Biura Terenowego mieszczący się w: a) Braniewie przy ul. Morskiej 30 D. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagane cechy usług zostały opisane w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących, załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji w następującym zakresie: - dezynfekcji biurek, podłóg, klamek, osłon i lad podawczych na SOK w pokojach lekarzy orzeczników, w pokojach doradców i kancelariach, w pomieszczeniach KPS, w których przyjmowani są klienci, w toaletach dla klientów, w pomieszczeniach ogólnodostępnych, dezynfekcja paneli z przyciskami i uchwytów w windach, poręczy na klatkach schodowych – 2 razy w ciągu dnia; - dezynfekcji biurek, podłóg, klamek i innych części wspólnych znajdujących się w obszarze chronionym, magazyny dokumentacji będącej w obiegu bieżącym oraz archiwa zakładowe – 1 raz dziennie. Warunkiem udzielenia zamówienia objętego opcją będzie sytuacja gdy na terytorium Polski obowiązywać będzie stan zagrożenia epidemicznego lub stan epidemii, w celu zapewnienia utrzymania podwyższonych standardów higienicznych, z uwzględnieniem niezbędnych materiałów, którego celem jest przeciwdziałanie szybkiemu i niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się choroby spowodowanej zagrożeniem epidemicznym na terenie Oddziału w Elblągu oraz w podległych jednostkach terenowych. Zamawiający przewiduje możliwość rozszerzenia zakresu czynności codziennego sprzątania realizowanych tylko w dni robocze Zamawiającego. Łączna liczba dni objętych opcją wynosi 301. Prawo opcji będzie realizowane w terminie realizacji zamówienia podstawowego.