2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego dla OSP Somianka”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Somiance, zgodnie ze specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik nr 3 do SWZ oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego
Vorherige Bekanntmachung: 506873-2026
Interne Kennung: OSP.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Somiance, zgodnie ze specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik nr 3 do SWZ oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.
Menge: 1 Stück