672531-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków OR KRUS Lublin i podległych PT
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków OR KRUS Lublin i podległych PT
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków OR KRUS w Lublinie oraz podległych Placówek Terenowych, w podziale na 4 części zamówienia. 2. Zamawiający podzielił zamówienie na następujące części i dopuszcza możliwość złożenia oferty częściowej na jedną lub więcej części: Część I – usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Oddziale Regionalnym Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Lublinie oraz 11 podległych Placówkach Terenowych tj. w PT w Kraśniku, Lubartowie, Łęcznej, Opolu Lubelskim, Piaskach, Puławach, Rykach, Janowie Lubelskim, Bełżycach, Kocku oraz Bychawie; Część II – usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Placówkach Terenowych KRUS w Biłgoraju, Zamościu, Hrubieszowie oraz Tomaszowie Lubelskim; Część III – usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Placówkach Terenowych KRUS w Chełmie, Krasnymstawie oraz Włodawie; Część IV – usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Placówkach Terenowych KRUS w Radzyniu Podlaskim, Białej Podlaskiej, Parczewie oraz Łukowie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II – Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (oddzielne dla każdej części zamówienia). 4. Do obowiązków Wykonawcy należy w szczególności: 1) wykonywanie usługi zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, w tym zaopatrzenie obiektów w środki czystości oraz środki higieniczne i zapachowe, 2) wykonywanie umowy przy użyciu własnych środków i narzędzi, 3) wykonywanie powierzonych prac terminowo i rzetelnie. 5. Wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy – Rozdział II SWZ.
Interne Kennung: 0800-OP.261.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Oddziale Regionalnym Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Lublinie oraz 11 podległych Placówkach Terenowych tj. w PT w Kraśniku, Lubartowie, Łęcznej, Opolu Lubelskim, Piaskach, Puławach, Rykach, Janowie Lubelskim, Bełżycach, Kocku oraz Bychawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Oddziale Regionalnym Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Lublinie oraz 11 podległych Placówkach Terenowych tj. w PT w Kraśniku, Lubartowie, Łęcznej, Opolu Lubelskim, Piaskach, Puławach, Rykach, Janowie Lubelskim, Bełżycach, Kocku oraz Bychawie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II – Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (oddzielne dla każdej części zamówienia). 3. Do obowiązków Wykonawcy należy w szczególności: 1) wykonywanie usługi zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, w tym zaopatrzenie obiektów w środki czystości oraz środki higieniczne i zapachowe, 2) wykonywanie umowy przy użyciu własnych środków i narzędzi, 3) wykonywanie powierzonych prac terminowo i rzetelnie. 4. Wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy – Rozdział II SWZ.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Placówkach Terenowych KRUS w Biłgoraju, Zamościu, Hrubieszowie oraz Tomaszowie Lubelskim.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Placówkach Terenowych KRUS w Biłgoraju, Zamościu, Hrubieszowie oraz Tomaszowie Lubelskim. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II – Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (oddzielne dla każdej części zamówienia). 3. Do obowiązków Wykonawcy należy w szczególności: 1) wykonywanie usługi zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, w tym zaopatrzenie obiektów w środki czystości oraz środki higieniczne i zapachowe, 2) wykonywanie umowy przy użyciu własnych środków i narzędzi, 3) wykonywanie powierzonych prac terminowo i rzetelnie. 4. Wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy – Rozdział II SWZ.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Placówkach Terenowych KRUS w Chełmie, Krasnymstawie oraz Włodawie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Placówkach Terenowych KRUS w Chełmie, Krasnymstawie oraz Włodawie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II – Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (oddzielne dla każdej części zamówienia). 3. Do obowiązków Wykonawcy należy w szczególności: 1) wykonywanie usługi zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, w tym zaopatrzenie obiektów w środki czystości oraz środki higieniczne i zapachowe, 2) wykonywanie umowy przy użyciu własnych środków i narzędzi, 3) wykonywanie powierzonych prac terminowo i rzetelnie. 4. Wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy – Rozdział II SWZ.
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Placówkach Terenowych KRUS w Radzyniu Podlaskim, Białej Podlaskiej, Parczewie oraz Łukowie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Placówkach Terenowych KRUS w Radzyniu Podlaskim, Białej Podlaskiej, Parczewie oraz Łukowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II – Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (oddzielne dla każdej części zamówienia). 3. Do obowiązków Wykonawcy należy w szczególności: 1) wykonywanie usługi zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, w tym zaopatrzenie obiektów w środki czystości oraz środki higieniczne i zapachowe, 2) wykonywanie umowy przy użyciu własnych środków i narzędzi, 3) wykonywanie powierzonych prac terminowo i rzetelnie. 4. Wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy – Rozdział II SWZ.
Interne Kennung: Część IV
672531-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 0800-OP.261.2.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services, 90911300 Window-cleaning services, 90610000 Street-cleaning and sweeping services, 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services, 77314100 Grassing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część I
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część II
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część III
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część IV