672534-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Ochrona obiektów i mienia ZRiKD
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona obiektów i mienia ZRiKD
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ochrona fizyczna: a) obiektów ZRiKD oraz mienia ruchomego w tych obiektach przed kradzieżą, włamaniem, dewastacją, aktami wandalizmu; b) zapleczy budów oraz ciężkiego sprzętu znajdującego się na ulicach Warszawy, będącego własnością ZRiKD; c) ochrona bezpieczeństwa, życia, zdrowia i nietykalności cielesnej osób przebywających na terenie obiektów ZRiKD, wykonywana zgodnie z przepisami regulującymi wykonywanie usług ochrony, z zachowaniem należytej staranności. Usługa ochrony ma być realizowana zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/963/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Usługa społeczna na podstawie art. 359 pkt 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w rozumieniu art. 441 ust. 1 Pzp na następujących zasadach: 1) Zamawiający zakłada możliwość wydłużenia okresu realizacji Umowy nie dłużej niż do 31.12.2028 r. („Opcja”) Zamawiający informuje Wykonawcę o zamiarze skorzystania z Opcji składając oświadczenie określające termin przedłużenia okresu obowiązywania Umowy. Zamawiający ma prawo skorzystać z Opcji więcej niż jeden raz, z zastrzeżeniem maksymalnego terminu obowiązywania Umowy oraz maksymalnego wynagrodzenia umownego wskazanego w § 3 ust. 1 pkt 2 umowy. 2) Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w przypadku, gdy odpowiada to jego uzasadnionym potrzebom i pod warunkiem poinformowania o tym fakcie Wykonawcy nie później, niż na 90 dni przed upływem terminu obowiązywania Umowy. 3) W przypadku braku skorzystania z prawa Opcji, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, w tym roszczenia o utracone korzyści. 4) Realizacja Umowy w ramach Opcji świadczona będzie z zastosowaniem takich samych cen jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego, zaproponowanych w Ofercie.