2. Verfahren
Verfahren
Titel: Online media en marketingdiensten
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft de inkoop van online media en marketingdiensten. De dienstverlening bestaat uit online (strategisch) media advies, online media-executie campagnes, rapportage en evaluatie. De totale raming van de opdracht met een looptijd van 4 jaar (inclusief verlengingsopties) wordt vastgesteld op € 182.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: ROCN.581
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Online Media en Marketingdiensten
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft de inkoop van online media en marketingdiensten. De dienstverlening bestaat uit online (strategisch) media-advies, online media-executie campagnes en rapportage en evaluatie. De omvang van de opdracht betreft ongeveer € 55.000,- incl. btw per jaar. Dit betreft een indicatie, op basis van de gemiddelde uitgaven over de afgelopen twee jaar. Aan deze indicatie kunnen door de inschrijver geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan na de initële periode van 2 jaar twee maal met een periode van 12 maanden verlengd worden.