See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie stałego serwisu awaryjnego oraz wykonywanie prac remontowych i bieżącego utrzymania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie stałego serwisu awaryjnego oraz wykonywanie prac remontowych i bieżącego utrzymania, w budynkach i budowlach Zamawiającego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w branży budowlanej i branży instalacyjnej (wodno-kanalizacyjna, co, cw, i gazowej), z podziałem na 27 Zadań. 2. Szczegółowy opis Zadań został wskazany w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej: „OPZ”, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ, oraz w OPZ, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: KFZ/2026/WNP-020106
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://pkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/531599 2. Więcej informacji można uzyskać pod adresem podanym powyżej. 3. Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać na adres podany powyżej. 4. Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń, które nie są ogólnodostępne. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do tych narzędzi i urządzeń można uzyskać bezpłatnie pod adresem: http://pkp.eb2b.com.pl. 5. Zamawiający przeprowadzi postępowanie w „procedurze odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 6. Szczegółowy wykaz i opis podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów i oświadczeń jakie musi dostarczyć wykonawca w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia oraz certyfikacji Wykonawcy został zawarty w Rozdziale X SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232460 Sanitäre Anlagen, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI - GDAŃSK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie stałego serwisu awaryjnego oraz wykonywanie prac remontowych i bieżącego utrzymania.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI BYDGOSZCZ
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI OLSZTYN
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI EŁK
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI GLIWICE
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI BIELSKO-BIAŁA
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI CZĘSTOCHOWA
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI SOSNOWIEC
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI LUBLIN
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI RZESZÓW
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI NOWY SĄCZ
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI KIELCE
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI KRAKÓW
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI STARGARD
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI ZBĄSZYNEK
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI POZNAŃ
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI BIAŁYSTOK
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA WSCHÓD
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA ZACHÓD
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI ŁÓDŹ
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI WAŁBRZYCH
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI KĘDZIERZYN KOŹLE
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI OPOLE
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 - REJON ADMINISTROWANIA I UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI LEGNICA
Interne Kennung: Zadanie nr 27