672562-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych różnych dla SPZOZ w Sanoku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych różnych dla SPZOZ w Sanoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : dostawa o charakterze sukcesywnym produktów leczniczych różnych- leki różne z podziałem zamawianego asortymentu na poszczególnepakiety. Zaoferowane produkty muszą być dopuszczone (aktualnie) do obrotu na terenie Polski. Termin ważności oferowanego przedmiotu zamówienia nie może być krótszy niż 6 miesięcy od daty dostawy. 2.Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wspólny słownik zamówień: CPV – 33.60.00.00-6 produkty farmaceutyczne Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty w opakowaniach innych niż określone załączniku nr 2 do SWZ pod warunkiem odpowiedniego przeliczenia ilości. 4.Wykonawca musi zaoferować 60 dniowy termin płatności faktury VAT od daty prawidłowego jej wystawienia oraz okres niezmienności cen przez okres obowiązywania umowy. Warunki realizacji zamówienia zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącym integralną część SWZ. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych tj. równoważnych farmaceutyczne i terapeutycznie. Podstawowe pojęcia i definicje dotyczące zagadnień biorównoważności leków; zmodyfikowano wg Kaliszana i Janickiego. Pojęcie Definicja Równoważność farmaceutyczna Równoważność farmaceutyczna określa sytuację, w której porównywane leki zawierają taką samą ilość środka leczniczego w takiej samej (lub zasadniczo podobnej - np. tabletki, kapsułki) postaci leku, odpowiadającej tym samym porównywalnym normom i które przeznaczone są do podawania taką sama drogą; równoważność farmaceutyczna nie warunkuje równoważności terapeutycznej, gdyż różnice w zakresie substancji uzupełniających i procesu produkcyjnego mogą powodować różnice w rozpuszczaniu oraz biodostepnosci, a w konsekwencji w działaniu środka farmaceutycznego. Równoważność terapeutyczna Dwa środki są równoważne terapeutycznie, jeżeli są równoważne farmaceutycznie i jeżeli po ich podaniu w takiej samej dawce ich efekty zarówno w zakresie skuteczności jak i bezpieczeństwa są takie, jak można było oczekiwać na podstawie odpowiednich badań. Zamawiający nie dopuszcza możliwości zamiany produktów leczniczych na równoważne suplementy diety. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że w treści SWZ (w tym w załącznikach), w zakresie dotyczącym opisu przedmiotu zamówienia, jest mowa o znaku towarowym, patencie lub pochodzeniu, źródle lub szczególnym procesie362927-2026 Page 2/303 charakteryzującym konkretny produkt przyjmuje się, że wskazaniu takiemu towarzyszy wyraz: „lub równoważne”. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Vorherige Bekanntmachung: 362927-2026
Interne Kennung: SPZOZ/PN/08/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: zakup o charakterze sukcesywnym produktów leczniczych- różnych, w 20 pozycjach asortymentowych,
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym produktów leczniczych- różnych, w 20 pozycjach asortymentowych, Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: zakup o charakterze sukcesywnym produktów leczniczych- idarucizumab, w 1 pozycji asortymentowej,
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym produktów leczniczych- idarucizumab, w 1 pozycji asortymentowej, Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: zakup o charakterze sukcesywnym produktów leczniczych- różnych, w 64 pozycjach asortymentowych,
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym produktów leczniczych- różnych, w 64 pozycjach asortymentowych,. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: zakup o charakterze sukcesywnym produktów leczniczych- leków różnych., w 11 pozycjach asortymentowych,
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym produktów leczniczych- leków różnych., w 11 pozycjach asortymentowych,. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 16
Los: LOT-0016
Titel: zakup o charakterze sukcesywnym produktów leczniczych- niejonowych środków kontrastowych, w 4 pozycji asortymentowej,
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym produktów leczniczych- niejonowych środków kontrastowych, w 4 pozycji asortymentowej. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 17
Los: LOT-0017
Titel: zakup o charakterze sukcesywnym produktów leczniczych- Valproic acid, w 1 pozycji asortymentowej,
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym produktów leczniczych- Valproic acid, w 1 pozycji asortymentowej,. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 18