2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup poborników LVS pyłu PM10/PM2.5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 46 szt. niskoprzepływowych poborników sekwencyjnych pyłu zawieszonego PM10/PM2.5. Dodatkowo zamówienie obejmuje: instalację urządzeń w wyznaczonych miejscach na terenie Polski, materiały eksploatacyjne do poborników, prezentację działania, szkolenia w zakresie obsługi. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Tabela zgodności oferowanego przedmiotu z wymaganiami Zamawiającego
Vorherige Bekanntmachung: 494541-2025
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.30.2025.ESJKJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 46 szt. niskoprzepływowych poborników sekwencyjnych pyłu zawieszonego PM10/PM2.5. Dodatkowo zamówienie obejmuje: instalację urządzeń w wyznaczonych miejscach na terenie Polski, materiały eksploatacyjne do poborników, prezentację działania, szkolenia w zakresie obsługi. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Tabela zgodności oferowanego przedmiotu z wymaganiami Zamawiającego. W ramach niniejszego zamówienia postępowanie nie zostało podzielone na części.
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten