See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst collectieve hospitalisatieverzekering voor het personeel van lokaal bestuur Haaltert 2027 - 2032
Beschreibung: In het kader van de omzendbrief BA 2000/14 van 22 december 2000 dienen lokale besturen een hospitalisatieverzekering af te sluiten ten behoeve van hun personeelsleden en deze premie volledig ten laste te nemen. De huidige polis loopt ten einde op 31 december 2025, en werd uitzonderlijk verlengd tot 31 december 2026. Deze overheidsopdracht wordt uitgeschreven voor het personeel van zowel de gemeente Haaltert als het OCMW Haaltert. De opdracht zal betrekking hebben op de kalenderjaren 2026 t.e.m. 2032.
Interne Kennung: PPP087-1160/6104/2025/1160
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst collectieve hospitalisatieverzekering voor het personeel van lokaal bestuur Haaltert 2027 - 2032
Interne Kennung: 2025/1160_1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP087-1160/6104/2025/1160
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66512200 Servicios de seguros de asistencia médica
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2025/1160_1