See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie van voor- en naschoolse opvang en vakantieopvang voor kleuters in de gemeente Zaventem in kader van het BOA-decreet
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Organisatie van voor- en naschoolse opvang en vakantieopvang voor kleuters in de gemeente Zaventem in kader van het BOA-decreet. Toelichting: Voowerp van deze diensten: Organisatie van voor- en naschoolse kinderopvang in alle basisscholen van het gemeentelijk, vrij & gemeenschapsonderwijs in Zaventem + de organisatie van vakantieopvang voor kleuters in alle schoolvakanties op 3 verschillende locaties (Sterrebeek, Sint-Stevens-Woluwe en Zaventem) voor een periode van 2 jaar verlengbaar met 2 jaar. 1. De voor- en naschoolse kinderopvang dient vanaf 01/09/2026 uitbesteed georganiseerd te worden in de volgende 7 basisscholen (8 locaties): 1.Gemeentelijke Basisschool Zaventem Adres: Desmedtstraat 42, 1930 Zaventem Telefoon: 02 720 09 89 e-mail: secretariaat@gemeenteschoolzaventem.be Website: https://gemeenteschoolzaventem.be/ 2. GO! Basisschool 'De Vleugel Adres: Spoorwegstraat 27, 1930 Zaventem Telefoon: 02 720 17 92 e-mail: info@go-devleugel.be Website: https://www.go-devleugel.be/ 3. ZAVO basisschool - Campus Hoogstraat Adres: Hoogstraat 1, 1930 Zaventem Telefoon: 02 720 42 18 e-mail: info@zavobasis.be Website: https://www.zavobasis.be/ 4. ZAVO basisschool - Campus Heidestraat Adres: Heidestraat 2, 1930 Zaventem Telefoon: 02 720 56 62 e-mail: info@zavobasis.be Website: https://www.zavobasis.be/ 5. Vrije Basisschool Sint-Lambertus Nossegem Adres: Burggrachtstraat 1A, 1930 Nossegem Telefoon: 02 759 46 04 e-mail: sln.directie@gmail.com Website: https://www.sintlambertusschool-nossegem.be/ 6. Vrije basisschool Sterrebeek Adres: Kerkdries 22, 1933 Sterrebeek Telefoon: 02 731 19 83 e-mail: secretariaat@vbssterrebeek.be Website: https://www.vbssterrebeek.be/ 7. Gemeentelijke basisschool Sterrebeek Adres: Schapenweg 30, 1933 Sterrebeek Telefoon: 02 731 95 43 e-mail: secretariaat@stegbs.com Website: https://gemeenteschoolsterrebeek.com/ 8. Gemeentelijke Basisschool Sint-Stevens-Woluwe Adres: Leuvensesteenweg 194, 1932 Sint-Stevens-Woluwe Telefoon: 02 720 42 99 e-mail: secretariaat@sswgbs.com Website: https://www.gemeenteschoolsintstevenswoluwe.com/ De voor- en naschoolse opvang moet verzekerd worden op schooldagen van 7.00 uur tot het begin van de lessen en na het einde van de lessen tot 18.00 uur. De start van de lessen kan per school licht variëren. De exacte uren zijn terug te vinden in BIJLAGE G: Uren voor- en naschoolse opvang. De voor- en naschoolse kinderopvang (ongeveer 180 effectieve schooldagen) valt binnen de opdracht. De pedagogische studiedagen en facultatieve verlofdagen vallen onder de toegestane opties. Het huidige personeelsbestand dat nu de voor- en naschoolse opvang in de scholen organiseert moet een voorstel krijgen tot overname door de nieuwe dienstverlener. De overnemer dient de huidige gemeentelijke personeelsleden over te nemen met minimaal behoud van gelijkwaardige arbeidsvoorwaarden, inclusief extralegale voordelen, zoals opgenomen in hun respectievelijke individuele arbeidsovereenkomsten en de geldende rechtspositieregeling. Zie link ‘rechtspositieregeling’: https://www.zaventem.be/rechtspositieregeling) alsook bijlage F: ‘Uitgewerkte salarisschalen op D en E.’ Ook het personeel van de niet-gemeentelijke scholen dient overgenomen te worden met minimaal het behoud van gelijkwaardige arbeidsvoorwaarden, inclusief extralegale voordelen, zoals opgenomen in hun respectievelijke individuele arbeidsovereenkomsten. Een lijst van al het personeel met hun huidige statuten en verloningen vindt u in: ‘Bijlage I: Overzicht toezichters personeelsinformatie.’ 2. De vakantieopvang van de kleuters dient vanaf de herfstvakantie 2026 georganiseerd te worden op 3 locaties. Hiervoor kan gebruik gemaakt worden van de infrastructuur in de hieronder beschreven basisscholen van Zaventem, Sterrebeek en Sint-Stevens-Woluwe. Voor Zaventem kijken we naar 1 van de drie niet-gemeentelijke basisscholen in Zaventem om dit te organiseren in De Vleugel of in een ZAVO basisschool. 1. GO! Basisschool 'De Vleugel Adres: Spoorwegstraat 27, 1930 Zaventem Telefoon: 02 720 17 92 e-mail: info@go-devleugel.be Website: https://www.go-devleugel.be/ 2. ZAVO basisschool - Campus Hoogstraat Adres: Hoogstraat 1, 1930 Zaventem Telefoon: 02 720 42 18 e-mail: info@zavobasis.be Website: https://www.zavobasis.be/ 3. ZAVO basisschool - Campus Heidestraat Adres: Heidestraat 2, 1930 Zaventem Telefoon: 02 720 56 62 e-mail: info@zavobasis.be Website: https://www.zavobasis.be/ Voor Sterrebeek wensen we dit in de Vrije basisschool Sterrebeek te organiseren: 4. Vrije basisschool Sterrebeek Adres: Kerkdries 22, 1933 Sterrebeek Telefoon: 02 731 19 83 e-mail: secretariaat@vbssterrebeek.be Website: https://www.vbssterrebeek.be/ Voor Sint-Stevens-Woluwe wensen we dit in de gemeentelijke basisschool SSW te organiseren. 5. Gemeentelijke Basisschool Sint-Stevens-Woluwe Adres: Leuvensesteenweg 194, 1932 Sint-Stevens-Woluwe Telefoon: 02 720 42 99 e-mail: secretariaat@sswgbs.com Website: https://www.gemeenteschoolsintstevenswoluwe.com/ De opvang dient georganiseerd te worden van 7.00 tot 18.00 uur in alle schoolvakanties met uitzondering van de volgende perioden: 23/08/2027 t.e.m. 31/08/2027 28/08/2028 t.e.m. 31/08/2028 27/08/2029 t.e.m. 31/08/2029 26/08/2030 t.e.m. 30/08/2030 De bedoeling is om naast beroepskrachten lokale jongeren in te zetten als jobstudent en animator tegen dezelfde loon-voorwaarden als de monitoren op het speelplein. De uitvoering van de opdracht zal plaatsvinden op de bovengenoemde locaties. Plaats van dienstverlening: Huis van het kind.
Interne Kennung: PPP0GH-1793/6014/CAD/2025/001/1793/BOA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80410000 Verschiedene Unterrichts- und Ausbildungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CAD/2025/001/1793/BOA_1
Haupteinstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80410000 Verschiedene Unterrichts- und Ausbildungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Niet gespecifieerd) Vereiste opties (Niet gespecifieerd)