See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van een raamovereenkomst (4 jaar) voor het aanmaken en verdelen van maaltijdcheques voor de personeelsleden
Beschreibung: Het afsluiten van een raamovereenkomst voor 4 jaar voor het aanmaken en verdelen van maaltijdcheques voor het personeel (meer dan 10.000 personeelsleden – ongeveer 8.500 VTE) van UZ Leuven en Z.Org KU Leuven VZW (ongeveer 1.300 personeelsleden). UZ Leuven en Z.Org KU Leuven VZW hebben de intentie om over te gaan tot de toekenning van maaltijdcheques aan hun personeel tegen ten laatste begin 2026. De maaltijdcheques zullen via een gepersonaliseerde kaart met UZ Leuven/Z.Org-logo ter beschikking worden gesteld.
Interne Kennung: PPP0WC-546/5840/P8538
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199770 Essensgutscheine
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P8538_1