672711-2025 - Ergebnis
Polen – Fernnetzdienste – "Usługa połączenia ośrodków CPD światłowodową transmisją danych"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Usługa połączenia ośrodków CPD światłowodową transmisją danych"
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest „Usługa połączenia ośrodków CPD światłowodową transmisją danych." 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung562734-2025
Interne KennungNFZ-BAG-SZP.251.21.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72720000 Fernnetzdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa połączenia ośrodków CPD światłowodową transmisją danych
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest „Usługa połączenia ośrodków CPD światłowodową transmisją danych” a) Uruchomienie usługi połączenia ośrodków CPD Centrali NFZ światłowodową transmisją danych nastąpi nie później niż w terminie 12 tygodni od dnia zawarcia Umowy. b) Utrzymanie usługi połączenia ośrodków CPD Centrali NFZ światłowodową transmisją danych w okresie 60 miesięcy od daty uruchomienia usługi wskazanej w protokole odbioru. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.