672722-2026 - Ergebnis
Polen – Technische Unterstützung – Rozbudowa sieci bezprzewodowej SGGW poprzez dostawę i konfigurację urządzeń dostępowych oraz dostarczenie wsparcia serwisowego dla już posiadanych punktów sieci WLAN z podziałem na 2 Zadania.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa sieci bezprzewodowej SGGW poprzez dostawę i konfigurację urządzeń dostępowych oraz dostarczenie wsparcia serwisowego dla już posiadanych punktów sieci WLAN z podziałem na 2 Zadania.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest Rozbudowa sieci bezprzewodowej SGGW w zakresie dostawy i konfiguracji urządzeń dostępowych oraz dostarczenie wsparcia serwisowego dla już posiadanych punktów sieci WLAN z podziałem na 2 Zadania. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1A i 1B do SWZ odpowiednio dla Zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 437177-2026
Interne Kennung: CI.250.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa licencji systemu zarządzania i wsparcie serwisowe dla posiadanych punktów sieci WLAN
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Dostawa licencji systemu zarządzania i wsparcie serwisowe dla posiadanych punktów sieci WLAN. Szczegółowy opis zamówienia w ramach Zadania 1 zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i konfiguracja urządzeń dostępowych sieci WLAN.
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Dostawa i konfiguracja urządzeń dostępowych sieci WLAN. Szczegółowy opis zamówienia w ramach Zadania 2 zawiera załącznik nr 1B do SWZ.
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung