2. Verfahren
Verfahren
Titel: Burgerzaken applicatie
Beschreibung: Met deze offerteaanvraag wordt u uitgenodigd een inschrijving in te dienen voor de Europese aanbesteding voor een applicatie Burgerzaken en aan-vullende dienstverlening van gemeente Zutphen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000