See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi transportu medycznego typu S i P realizowane na rzecz Szpitala Joannitas w Pszczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest: usługa transportu medycznego typu S i P realizowane na rzecz Szpitala Joannitas w Pszczynie, w zakresie określonym w Formularzach Cenowych, stanowiących załączniki nr 1.1. i 1.2. do SWZ. Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwie n/w części: Część 1: Usługa transportu medycznego typu S (w obecności lekarza). Część 2: Usługa transportu sanitarnego typu P (bez udziału lekarza).
Vorherige Bekanntmachung: 532910-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Usługa transportu medycznego typu S (w obecności lekarza).
Beschreibung: Część 1: Usługa transportu medycznego typu S (w obecności lekarza).
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że podane Formularzu Ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) ilości zamawianych usług, są wielkościami szacunkowymi i ich wskazanie nie zobowiązuje Zamawiającego do zakupu usług w podanych ilościach. Ilości te w szczególności są podstawą do skalkulowania ceny oferty Wykonawcy. Zamawiający może w zależności od potrzeb zmniejszyć lub zwiększyć o 50% ilość konkretnych usług w odniesieniu do ilości określonych szacunkowo w Formularzu Ofertowym. Skorzystanie z prawa opcji określonego w zdaniu poprzedzającym odbywać się będzie poprzez przesłanie do Wykonawcy stosownego Zawiadomienia o skorzystaniu z przewidzianego zwiększenia zakresu umowy w razie, gdy określony w umowie zakres opcji podstawowej zbliża się do 100% zużycia. Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia finansowe lub prawne. Okres obowiązywania umowy określony w ust. 1 może ulec wydłużeniu maksymalnie o sześć miesięcy, w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności, skutkujących niewykorzystaniem w okresie obowiązywania umowy minimalnego, 50% poziomu potrzeb Zamawiającego określonych szacunkowo w Formularzu Cenowym, o którym mowa w § 1 ust. 2 i ust. 3 niniejszej umowy. Skorzystanie z prawa opcji określonego w zdaniu poprzedzającym odbywać się będzie poprzez przesłanie do Wykonawcy stosownego Zawiadomienia o skorzystaniu z przewidzianego wydłużenia okresu realizacji umowy, w razie, gdy określony w umowie minimalny zakres opcji podstawowej nie został wykorzystany przed upływem terminu obowiązywania umowy (projekt zawiadomienia stanowi załącznik nr 2 do niniejszej umowy).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Usługa transportu sanitarnego typu P (bez udziału lekarza).
Beschreibung: Część 2: Usługa transportu sanitarnego typu P (bez udziału lekarza).
Interne Kennung: Część 2