672982-2025 - Wettbewerb
Polen – Transport von Haushaltsabfällen – Odbieranie i transport do zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Zator w 2026 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie i transport do zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Zator w 2026 roku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Odbieranie i transport do zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Zator w 2026 roku.” (w okresie od 1 stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2026 roku). 2. Zakres przedmiotu zamówienia, o którym mowa w punkcie 1 obejmuje w szczególności: 1) odbieranie odpadów komunalnych (w tym segregowanych) od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a) liczba mieszkańców w Gminie Zator, którzy będą objęci usługą odbierania odpadów komunalnych – wg stanu na dzień 12.08.2025r. – 8.500, w tym w budownictwie wielorodzinnym – 825 osób. b) liczba nieruchomości z zabudową jednorodzinną – 2420, c) liczba nieruchomości wielorodzinnych (bloków) – 13, d) powierzchnia gminy Zator – 51 km², e) łączna prognozowana ilość odpadów w okresie realizacji zamówienia – 4.483,00 Mg. 2) odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, liczba nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne – 230, w sezonie letnim dodatkowo 150 nieruchomości prowadzących wynajem krótkoterminowy 3) transport i przekazanie do zagospodarowania odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a) zorganizowanie odbioru odpadów z remontu, odpadów wielkogabarytowych i odpadów zielonych, odpadów kuchennych, odpadów niebezpiecznych, elektroodpadów oraz opon w zastępstwie prowadzenia punktu selektywnego zbierania odpadów na warunkach określonych w niniejszej SWZ, b) obowiązkowe prowadzenie dokumentacji w tym sprawozdawczości w zakresie i na warunkach określonych w punkcie 3.3) niniejszego rozdziału SWZ, c) dostawę worków do odbierania odpadów komunalnych w asortymencie i ilości określonej w SWZ, na warunkach określonych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia, dokonywanie wspólnie z Zamawiającym kontroli w terenie pojazdem Wykonawcy, 4) świadczenia w okresie trwania umowy usług w zakresie informacji dla mieszkańców związanej z tematyką zgodną z przedmiotem zamówienia, 5) prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w Zatorze przy ul. Wadowickiej 57B. 6) oraz wykonanie innych prac niezbędnych do należytego wykonania zamówienia. Ilość odpadów odebranych z terenu Gminy Zator w okresie od 1 czerwca 2024r. do 31 maja 2025r. oraz prognozę odpadów na okres objęty przetargiem podano w rozdziale III SWZ
Interne KennungDZ.271.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) odbieranie odpadów komunalnych (w tym segregowanych) od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a) liczba mieszkańców w Gminie Zator, którzy będą objęci usługą odbierania odpadów komunalnych – wg stanu na dzień 12.08.2025r. – 8.500, w tym w budownictwie wielorodzinnym – 825 osób. b) liczba nieruchomości z zabudową jednorodzinną – 2420, c) liczba nieruchomości wielorodzinnych (bloków) – 13, d) powierzchnia gminy Zator – 51 km², e) łączna prognozowana ilość odpadów w okresie realizacji zamówienia – 4.483,00 Mg. 2) odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, liczba nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne – 230, w sezonie letnim dodatkowo 150 nieruchomości prowadzących wynajem krótkoterminowy 3) transport i przekazanie do zagospodarowania odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a) zorganizowanie odbioru odpadów z remontu, odpadów wielkogabarytowych i odpadów zielonych, odpadów kuchennych, odpadów niebezpiecznych, elektroodpadów oraz opon w zastępstwie prowadzenia punktu selektywnego zbierania odpadów na warunkach określonych w niniejszej SWZ, b) obowiązkowe prowadzenie dokumentacji w tym sprawozdawczości w zakresie i na warunkach określonych w punkcie 3.3) niniejszego rozdziału SWZ, c) dostawę worków do odbierania odpadów komunalnych w asortymencie i ilości określonej w SWZ, na warunkach określonych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia, dokonywanie wspólnie z Zamawiającym kontroli w terenie pojazdem Wykonawcy, 4) świadczenia w okresie trwania umowy usług w zakresie informacji dla mieszkańców związanej z tematyką zgodną z przedmiotem zamówienia, 5) prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w Zatorze przy ul. Wadowickiej 57B. 6) oraz wykonanie innych prac niezbędnych do należytego wykonania zamówienia. Ilość odpadów odebranych z terenu Gminy Zator w okresie od 1 czerwca 2024r. do 31 maja 2025r. oraz prognozę odpadów na okres objęty przetargiem podano w rozdziale III SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Menge4 483 Tonnen