672995-2023 - Ergebnis
Niederlande – Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel – Raamovereenkomst schoonmaak- en huishoudelijke middelen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst schoonmaak- en huishoudelijke middelen
Beschreibung: Afeer is op zoek naar nieuwe opdrachtnemers voor het leveren van schoonmaak,- en huishoudelijke middelen. Het doel van de aanbesteding is het sluiten van drie raamovereenkomsten met één of meerdere opdrachtnemers voor het leveren van schoonmaakmiddelen verdeeld over drie percelen. - Perceel 1: Het leveren van afvalzakken (verschillende maten en kleuren) en afvalbakken. - Perceel 2: Disposables; het leveren, aansluiten en onderhouden van doseerapparatuur in bruikleen en het leveren van toiletpapier, handdoekjes en zeep. - Perceel 3: Het leveren van producten uit de productgroepen: interieurreiniging, sanitair reiniging, (sport)vloerreiniging, desinfectie en klein schoonmaakmateriaal. Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met een geraamde waarde (totale looptijd incl. verlengingen) van € 510.000,- excl. BTW. De bedragen zijn gebaseerd op de huidige afname. - Perceel 1: €80.000,- excl. BTW - Perceel 2: €280.000,- excl. BTW - Perceel 3: €150.000,- excl. BTW De genoemde waarde is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Om die reden zal elke raamovereenkomst worden gesloten voor een maximale waarde van 150% van voornoemd bedrag.
Interne Kennung: 20230001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: het leveren van afvalzakken (verschillende maten en kleuren) en afvalbakken.
Beschreibung: Het leveren van afvalzakken (verschillende maten en kleuren) en afvalbakken.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De inwerkingtreding van de raamovereenkomst is gepland op 1 september 2023 en heeft een looptijd tot en met 1 september 2025, met een optie tot eenzijdige verlenging door Afeer van 1-maal 1 jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Disposables; het leveren, aansluiten en onderhouden van doseerapparatuur in bruikleen en het leveren van toiletpapier, handdoekjes en zeep.
Beschreibung: Disposables; het leveren, aansluiten en onderhouden van doseerapparatuur in bruikleen en het leveren van toiletpapier, handdoekjes en zeep.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 42968200 Spender im Sanitärbereich
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Het leveren van producten uit de productgroepen: interieurreiniging, sanitair reiniging, (sport)vloerreiniging, desinfectie en klein schoonmaakmateriaal.
Beschreibung: Het leveren van producten uit de productgroepen: interieurreiniging, sanitair reiniging, (sport)vloerreiniging, desinfectie en klein schoonmaakmateriaal.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel