See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI DLA SŁUŻBY ŻYWNOŚCIOWEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI DLA SŁUŻBY ŻYWNOŚCIOWEJ Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ (Formularz oferty z kalkulacją ceny ofertowej) oraz Załącznik nr 2 do SWZ (Projekt umowy).
Vorherige Bekanntmachung: 537464-2025
Interne Kennung: 88/KPW/ŻYWN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831210 Geschirrspülmittel für Spülmaschinen, 33711900 Seife, 33741100 Handreiniger, 39832000 Geschirrspülmittel, 39831240 Putzmittel
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw środków czystości oraz materiałów do utrzymania czystości z zastosowaniem prawa opcji, o którym mowa w art.441 ust 1 ustawy Pzp. 2. Prawem opcji jest możliwość zwiększenia dostaw środków czystości oraz materiałów do utrzymania czystości dla służby żywnościowej na warunkach zawartej umowy, do wielkości maksymalnych, wskazanych w załączniku nr 1 do umowy (kolumna nr 9 tabeli). 3. Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji od otrzymania/ wydzielenia dodatkowych środków finansowych na opisany w załączniku nr 1 do umowy przedmiot zamówienia tj. od zwiększenia potrzeb Zamawiającego lub podległych gospodarczo Zamawiającemu jednostek wojskowych. 4. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zawartej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji bądź skorzystania częściowego, wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 5. Warunkiem każdorazowego uruchomienia prawa opcji jest pisemne oświadczenie woli Zamawiającego na wykonanie zamówienia wykraczającego poza zamówienie podstawowego (wzór wniosku o uruchomienie prawa opcji - załącznik nr 3 do umowy). Zamawiający przekaże wniosek do Wykonawcy na adres e-mail………………………………… 6. Zamawiający, każdorazowo na wniosku, o którym mowa w pkt. 5, określi zakres i wielkość zwiększenia dostawy w ramach prawa opcji. 7. W trakcie trwania umowy zamawiający przewiduje nie więcej niż dwie dostawy, które wykonawca wykona w ilości oraz asortymencie wskazanym przez zamawiającego w pisemnym zamówieniu. 8. Termin dostawy jednostkowej wynosi nie więcej niż 30 dni roboczych od daty złożenia wniosku o uruchomienie prawa opcji (e-mailem) do Wykonawcy. Wykonawca zobowiązuje się potwierdzić otrzymanie zamówienia/ wniosku o uruchomienie prawa opcji oraz termin dostawy. 9. Prawo opcji może zostać uruchomione najpóźniej do 02.10.2025 r.