673045-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Przygodzice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Przygodzice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) odbiór i transport odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych), bioodpadów oraz odpadów segregowanych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Przygodzice, b) transport odpadów do instalacji przetwarzających odpady komunalne, c) dostarczanie do nieruchomości zamieszkanych harmonogramów oraz worków do selektywnej zbiórki odpadów, d) odbiór z 2 punktów aptecznych odpadów przeterminowanych leków, e) odbiór z mini PSZOKU przy Urzędzie Gminy odpadów zużytego małego AGD, elektroniki, baterii i tonerów. Liczba nieruchomości zgłoszonych jako zamieszkane – 3.526 szt. Przewidywana ilość odpadów w okresie trwania umowy: 1) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 2150 Mg, 2) Papier i tektura oraz opakowania z papieru i tektury – 45 Mg, 3) Tworzywa sztuczne oraz opakowania z tworzyw sztucznych, metale oraz opakowania z metali, odpady wielomateriałowe – 140 Mg, 4) Szkło oraz opakowania ze szkła – 235 Mg, 5) Odpady ulegające biodegradacji – 550 Mg, 6) Przeterminowane leki – 0,12 Mg, 7) Odpady zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z Mini PSZOK - 0,8 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Części III SWZ.
Interne Kennung: Rg.271.61.2023.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) odbiór i transport odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych), bioodpadów oraz odpadów segregowanych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Przygodzice, b) transport odpadów do instalacji przetwarzających odpady komunalne, c) dostarczanie do nieruchomości zamieszkanych harmonogramów oraz worków do selektywnej zbiórki odpadów, d) odbiór z 2 punktów aptecznych odpadów przeterminowanych leków, e) odbiór z mini PSZOKU przy Urzędzie Gminy odpadów zużytego małego AGD, elektroniki, baterii i tonerów. Liczba nieruchomości zgłoszonych jako zamieszkane – 3.526 szt. Przewidywana ilość odpadów w okresie trwania umowy: 1) Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – 2150 Mg, 2) Papier i tektura oraz opakowania z papieru i tektury – 45 Mg, 3) Tworzywa sztuczne oraz opakowania z tworzyw sztucznych, metale oraz opakowania z metali, odpady wielomateriałowe – 140 Mg, 4) Szkło oraz opakowania ze szkła – 235 Mg, 5) Odpady ulegające biodegradacji – 550 Mg, 6) Przeterminowane leki – 0,12 Mg, 7) Odpady zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z Mini PSZOK - 0,8 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Części III SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający dopuszcza zwiększenie zakresu wykonania usługi o nie więcej niż 20% szacowanej ilości odpadów