673071-2023 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Zakup energii elektrycznej dla 8. Grupy zakupowej utworzonej przez „Szpitale Wielkopolski” sp. z o. o. obejmujący zawarcie umowy kompleksowej dla punktów prosumenckich
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej dla 8. Grupy zakupowej utworzonej przez „Szpitale Wielkopolski” sp. z o. o. obejmujący zawarcie umowy kompleksowej dla punktów prosumenckich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla punktów prosumenckich (instalacje fotowoltaiczne) zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi ustawy z 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tj. Dz.U. z 2022 r. poz. 1385 ze zm.) wraz z aktami wykonawczymi.
Interne Kennung: SzW/6 /2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Poprzednie postępowanie zostało unieważnione z uwagi na brak środków przeznaczonych na realizację zamówienia. Okres realizacji zamówienia winien rozpocząć wraz z z dniem 1 stycznia 2024 roku co wymusza skrócony termin składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla punktów prosumenckich (instalacje fotowoltaiczne) zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi ustawy z 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tj. Dz.U. z 2022 r. poz. 1385 ze zm.) wraz z aktami wykonawczymi. 2. Zamówienie obejmuje zawarcie umowy kompleksowej dla punktów prosumenckich (instalacje fotowoltaiczne) w zakresie PPE wymienionych w Załączniku 3 do SWZ oznaczonych w kolumnie 18 jako „Umowa kompleksowa” dla których OSD jest Energa Operator S.A. 3. Szacunkowy wolumen w MWh wynosi: 13 962,032. Podana wielkość wolumenu energii elektrycznej jest wartością szacunkową na podstawie dotychczasowego zużycia. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia łącznego wolumenu energii elektrycznej, względem ww. ilości. Zamawiający wskazuje, że zmniejszenie ilości faktycznego zużycia nie może być większe niż 50% zużycia planowanego.