673100-2026 - Ergebnis
Niederlande – Versicherungen – WGA ERD verzekering Fluenta
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WGA ERD verzekering Fluenta
Beschreibung: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2027 WGA eigenrisicodrager te worden. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk eigenrisicodrager wordt met een private verzekering voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV. Robidus zal de analyse uitvoeren teneinde voorgaande te bepalen. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2025 519 werknemers in dienst. De verwachte WIA-loonsom in 2027 bedraagt €23.366.585,-. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering.
Interne Kennung: 102324
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1