673109-2023 - Ergebnis
Niederlande – Ausbildung – Aanbesteding Leiderschapsontwikkeling
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Leiderschapsontwikkeling
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van 1 opdrachtnemer die zowel de RVE-managers als de Operationeel Managers kan begeleiden en faciliteren in de doorontwikkeling van competenties/vaardigheden voor de periode van 4 jaar met een éénzijdige door Hecht uit te oefenen optie tot 2 maal verlenging met telkens 6 maanden. De totale omvang voor deze aanbesteding over een periode van 5 jaar (inclusief optiejaren) is geraamd op maximaal € 300.000, -.
Interne Kennung: Z/23/005729
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80532000 Managementausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leiderschapsontwikkeling
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van 1 opdrachtnemer die zowel de RVE-managers als de Operationeel Managers kan begeleiden en faciliteren r de periode van 4 jaar met een éénzijdige door Hecht uit te oefenen optie in de doorontwikkeling van competenties/vaardigheden vootot 2 maal verlenging met telkens 6 maanden. De totale omvang voor deze aanbesteding over een periode van 5 jaar (inclusief optiejaren) is geraamd op maximaal € 300.000, -.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bij onvoorziene vertraging is ruimte middels de optie tot 2 maal verlenging met telkens 6 maanden voorbereid.