2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi podzielone na następujące części: 1) Zadanie 1: odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio sprzed posesji, na których zamieszkują i nie zamieszkują mieszkańcy, w tym również podstawianie, odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w kontenerze w ramach usług w razie wystąpienia konieczności oraz dostawa i wymiana pojemników na odpady. 2) Zadanie 2: odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), przeterminowanych leków z aptek.
Interne Kennung: RF.271.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: szczegóły zawarte w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych_Zadanie 1.
Beschreibung: Zadanie 1: odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio sprzed posesji, na których zamieszkują i nie zamieszkują mieszkańcy, w tym również podstawianie, odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w kontenerze w ramach usług w razie wystąpienia konieczności oraz dostawa i wymiana pojemników na odpady. 90 50 00 00 – 2 Usługi związane z odpadami Kody pomocnicze: 90 51 10 00 – 2 usługi wywozu odpadów 90 51 12 00 – 4 usługi gromadzenia odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 90 51 13 00 – 5 usługi zbierania śmieci 90 51 20 00 – 9 usługi transportu odpadów 90 53 30 00 – 2 usługi gospodarki odpadami 90 51 31 00 – 7 usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 90 51 30 00 – 6 usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne 34 92 84 80 – 6 Pojemniki i kosze na odpady i śmieci Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia osób wykonujących czynności polegające na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych tj. kierowców pojazdów, którymi realizowany jest transport odpadów oraz osoby zajmujące się załadunkiem odpadów, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotowego zamówienia. Zamawiający nie określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 96 ustawy. Zamawiający nie przewiduje zastrzeżenia możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy. Zamawiający nie przewiduje organizowania dla Wykonawców wizji lokalnej oraz nie wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej lub sprawdzeniu dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. Rozliczenia pomiędzy Zamawiającym a przyszłymi Wykonawcami zamówienia odbywać się będą w złotych polskich. Zamawiający nie przewiduje rozliczeń w walutach obcych. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. Zamawiający nie przewiduje ustanowienia dynamicznego systemu zakupów. Zamawiający nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. Szczegóły dot. opisu przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ_ odrębnie dla zadania 1 i zadania 2. Termin związania ofertą: 27.01.2026r.
Interne Kennung: RF.271.11.2025_Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych_Zadanie 2.
Beschreibung: Zadanie 2: odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), przeterminowanych leków z aptek. Główny przedmiot: 90 50 00 00 – 2 Usługi związane z odpadami Kody pomocnicze: 90 51 10 00 – 2 usługi wywozu odpadów 90 51 12 00 – 4 usługi gromadzenia odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 90 51 13 00 – 5 usługi zbierania śmieci 90 51 20 00 – 9 usługi transportu odpadów 90 53 30 00 – 2 usługi gospodarki odpadami 90 51 31 00 – 7 usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 90 51 30 00 – 6 usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne 34 92 84 80 – 6 Pojemniki i kosze na odpady i śmieci Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia osób wykonujących czynności polegające na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych tj. kierowców pojazdów, którymi realizowany jest transport odpadów oraz osoby zajmujące się załadunkiem odpadów, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotowego zamówienia. Zamawiający nie określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 96 ustawy. Zamawiający nie przewiduje zastrzeżenia możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy. Zamawiający nie przewiduje organizowania dla Wykonawców wizji lokalnej oraz nie wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej lub sprawdzeniu dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. Rozliczenia pomiędzy Zamawiającym a przyszłymi Wykonawcami zamówienia odbywać się będą w złotych polskich. Zamawiający nie przewiduje rozliczeń w walutach obcych. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. Zamawiający nie przewiduje ustanowienia dynamicznego systemu zakupów. Zamawiający nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. Szczegóły dot. opisu przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ_ odrębnie dla zadania 1 i zadania 2.
Interne Kennung: RF.271.11.2025_Zadanie 2