67313-2025 - Ergebnis
Tschechien – Baumpflege – Herálec – práce v lese 2025-2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHerálec – práce v lese 2025-2026
BeschreibungVeřejná zakázka je v souladu s §101 ZZVZ rozdělena na tři části s dílčími názvy: 1) Těžba a soustřeďování dříví harvestorovou technologií - těžba dříví harvestorem a přiblížení forwarderem, těžba dříví JMP + trakční naviják + harvestor - minimální vytěžené množství bude celkem 500 m3, maximální vytěžené množství bude celkem 3000 m3 - vše bude prováděno na základě objednávek zadavatele - dle Přílohy ZD č.2 Krycího listu nabídky, kde je uveden předpoklad rozdělení těženého porostu dle hmotnatosti a záleží na množství poškození biotickým a abiotickým škodlivým činitelem v dané skupině a který bude tvořit přílohu č.1 smlouvy o dílo. 2) Těžba dříví ručně a soustřeďování dříví na OM - těžba dříví JMP + koňský potah+ traktorová vyvážečka, JMP + traktorová vyvážečka, JMP + traktor(trakční naviják) + traktorová vyvážečka, JMP + UKT – minimální vytěžené množství bude celkem 500 m3, maximální vytěžené množství bude celkem 3000 m3 - vše bude prováděno na základě objednávek zadavatele - dle Přílohy ZD č.2 Krycího listu nabídky, kde je uveden předpoklad rozdělení těženého porostu dle hmotnatosti a záleží na množství poškození biotickým a abiotickým škodlivým činitelem v dané skupině a který bude tvořit přílohu č.1 smlouvy o dílo. 3) Pěstební práce - příprava ploch před zalesněním mechanická, sadba odrostků a poloodrostků, sadba sazenic, úklid klestu, stavba oplocenek, rozebírání a likvidace oplocenek, údržba a opravy oplocenek, nátěr nebo postřik kultur repelent, výřez plevelných dřevin, ochrana MLP proti hmyzím škůdcům, asanace kůr. dříví - chemická, výchovné zásahy prořezávky a prostřihávky, ožívání ručně+ mechanicky, ošlapávání kultur, chemická ochrana v pruzích či celoplošně a dodávky sadebního materiálu - požadavky zadavatele na předmět plnění budou tvořit přílohu č.2 smlouvy o dílo - vše bude prováděno na základě objednávek zadavatele - dle Přílohy ZD č.2 Krycího listu nabídky, kde je uvedeno předpokládané množství požadovaných prací a dodávek a který bude tvořit přílohu č.1 smlouvy o dílo. V souladu s § 101 odst. 2 ZVZ zadavatel uvádí, že účastníci jsou oprávněni podat své nabídky na jednu (jakoukoliv) část veřejné zakázky nebo na dvě části veřejné zakázky nebo na všechny tři části veřejné zakázky - dle svého uvážení.
Interne KennungPráce v lese
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0001
Titel1) Těžba a soustřeďování dříví harvestorovou technologií
Beschreibung1) Těžba a soustřeďování dříví harvestorovou technologií - těžba dříví harvestorem a přiblížení forwarderem, těžba dříví JMP + trakční naviják + harvestor - minimální vytěžené množství bude celkem 500 m3, maximální vytěžené množství bude celkem 3000 m3 - vše bude prováděno na základě objednávek zadavatele - dle Přílohy ZD č.2 Krycího listu nabídky, kde je uveden předpoklad rozdělení těženého porostu dle hmotnatosti a záleží na množství poškození biotickým a abiotickým škodlivým činitelem v dané skupině a který bude tvořit přílohu č.1 smlouvy o dílo. V souladu s § 101 odst. 2 ZVZ zadavatel uvádí, že účastníci jsou oprávněni podat své nabídky na jednu (jakoukoliv) část veřejné zakázky nebo na dvě části veřejné zakázky nebo na všechny tři části veřejné zakázky - dle svého uvážení.
Interne Kennung1) Těžba a soustřeďování dříví harvestorovou technologií
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
LosLOT-0002
Titel2) Těžba dříví ručení a soustřeďování dříví na OM
Beschreibung2) Těžba dříví ručně a soustřeďování dříví na OM - těžba dříví JMP + koňský potah+ traktorová vyvážečka, JMP + traktorová vyvážečka, JMP + traktor(trakční naviják) + traktorová vyvážečka, JMP + UKT – minimální vytěžené množství bude celkem 500 m3, maximální vytěžené množství bude celkem 3000 m3 - vše bude prováděno na základě objednávek zadavatele - dle Přílohy ZD č.2 Krycího listu nabídky, kde je uveden předpoklad rozdělení těženého porostu dle hmotnatosti a záleží na množství poškození biotickým a abiotickým škodlivým činitelem v dané skupině a který bude tvořit přílohu č.1 smlouvy o dílo. V souladu s § 101 odst. 2 ZVZ zadavatel uvádí, že účastníci jsou oprávněni podat své nabídky na jednu (jakoukoliv) část veřejné zakázky nebo na dvě části veřejné zakázky nebo na všechny tři části veřejné zakázky - dle svého uvážení.
Interne Kennung2) Těžba dříví ručení a soustřeďování dříví na OM
LosLOT-0003
Titel3) Pěstební práce
Beschreibung3) Pěstební práce - příprava ploch před zalesněním mechanická, sadba odrostků a poloodrostků, sadba sazenic, úklid klestu, stavba oplocenek, rozebírání a likvidace oplocenek, údržba a opravy oplocenek, nátěr nebo postřik kultur repelent, výřez plevelných dřevin, ochrana MLP proti hmyzím škůdcům, asanace kůr. dříví - chemická, výchovné zásahy prořezávky a prostřihávky, ožívání ručně+ mechanicky, ošlapávání kultur, chemická ochrana v pruzích či celoplošně a dodávky sadebního materiálu - požadavky zadavatele na předmět plnění budou tvořit přílohu č.2 smlouvy o dílo - vše bude prováděno na základě objednávek zadavatele - dle Přílohy ZD č.2 Krycího listu nabídky, kde je uvedeno předpokládané množství požadovaných prací a dodávek a který bude tvořit přílohu č.1 smlouvy o dílo. V souladu s § 101 odst. 2 ZVZ zadavatel uvádí, že účastníci jsou oprávněni podat své nabídky na jednu (jakoukoliv) část veřejné zakázky nebo na dvě části veřejné zakázky nebo na všechny tři části veřejné zakázky - dle svého uvážení.
Interne Kennung3) Pěstební práce