See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WE.ZP.261.15.2025 Świadczenia usług utrzymania czystości w siedzibie budynków Wydziału Elektrycznego – Gmach Elektrotechniki, Gmach Mechaniki, Gmach Starej Kotłowni, Budynek Pod Kominem na terenie głównym Politechniki Warszawskiej w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania powierzchni wewnątrz budynków Wydziału Elektrycznego położonego przy Pl. Politechniki 1 w Warszawie, o łącznej powierzchni 4049,72 m2 oraz powierzchni przyległej do budynku (291,5 m2, np.: schody do wejść, podjazdy). Opis przedmiotu zamówienia wraz z parametrami technicznymi zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ (formularz szczegółowy opisu zamówienia).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001