2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu wysokometanowego grupy E przy ciśnieniu nie niższym niż 1,6 kPa obejmującą sprzedaż gazu oraz usługę dystrybucji do kompleksów będących w administrowaniu 1. Bazy Lotnictwa Transportowego w Warszawie
Beschreibung: Kompleksowa dostawa gazu wysokometanowego grupy E przy ciśnieniu nie niższym niż 1,6 kPa obejmującą sprzedaż gazu oraz usługę dystrybucji do kompleksów będących w administrowaniu 1. Bazy Lotnictwa Transportowego w Warszawie
Interne Kennung: 22/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001