673168-2025 - Wettbewerb
Polen – Spezialausbildung – Wybór organizatorów kształcenia prowadzących szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych, które rozpoczną się w 2025 roku
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór organizatorów kształcenia prowadzących szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych, które rozpoczną się w 2025 roku
Beschreibung5.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wybór organizatorów kształcenia, którzy przeprowadzą szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych we wskazanych dziedzinach kształcenia, celem zapewnienia i zabezpieczenia odpowiedniej kadry oraz liczby pielęgniarek i położnych zakwalifikowanych do udziału w tych szkoleniach w tytuł specjalisty, w tym w specjalistyczną wiedzę i umiejętności w poszczególnych dziedzinach pielęgniarstwa dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia, co zapewni realizację określonych świadczeń opieki zdrowotnej przez kadrę pielęgniarską posiadającą kwalifikacje określone m.in. w rozporządzeniach „świadczeń gwarantowanych” oraz podniesie jakość udzielanych świadczeń opieki zdrowotnej. 5.2. Specjalizacje w poszczególnych województwach mogą być realizowane wyłącznie w dziedzinach określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 12 grudnia 2013 r. w sprawie wykazu dziedzin pielęgniarstwa oraz dziedzin mających zastosowanie w ochronie zdrowia, w których może być prowadzona specjalizacja i kursy kwalifikacyjne (Dz. U. poz. 1562) oraz określonych przez Ministra Zdrowia dla ww. województwa. 5.3. Zgodnie z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia z dnia 3 grudnia 2024 r. w sprawie minimalnej liczby miejsc szkoleniowych dla pielęgniarek i położnych, maksymalnej kwoty dofinansowania jednego miejsca szkoleniowego oraz maksymalnej kwoty przeznaczonej na szkolenia specjalizacyjne w 2025 r. (Dz. Urz. Min. Zdrow. z 2024 r. poz. 122) koszt dofinansowania jednego miejsca szkoleniowego za cały okres trwania specjalizacji dla pielęgniarki/położnej rozpoczynającej specjalizację w 2025 r. – wynosi maksymalnie 4 000,00 PLN.
Interne KennungCP-24-881/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensNiniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść nr 1
BeschreibungCzęść nr 1; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: dolnośląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 76750; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 1
LosLOT-0002
Titelczęść nr 2
BeschreibungCzęść nr 2; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: dolnośląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 76750; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 2
LosLOT-0003
Titelczęść nr 3
BeschreibungCzęść nr 3; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo internistyczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: dolnośląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 76750; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 3
LosLOT-0004
Titelczęść nr 4
BeschreibungCzęść nr 4; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo onkologiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: dolnośląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 76750; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 4
LosLOT-0005
Titelczęść nr 5
BeschreibungCzęść nr 5; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: dolnośląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 76750; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 5
LosLOT-0006
Titelczęść nr 6
BeschreibungCzęść nr 6; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo psychiatryczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: dolnośląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 76750; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 6
LosLOT-0007
Titelczęść nr 7
BeschreibungCzęść nr 7; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla położnych; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: dolnośląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 76750; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 7
LosLOT-0008
Titelczęść nr 8
BeschreibungCzęść nr 8; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: dolnośląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 76750; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 8
LosLOT-0009
Titelczęść nr 9
BeschreibungCzęść nr 9; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: kujawsko-pomorskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 82075; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 9
LosLOT-0010
Titelczęść nr 10
BeschreibungCzęść nr 10; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo psychiatryczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: kujawsko-pomorskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 82075; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 10
LosLOT-0011
Titelczęść nr 11
BeschreibungCzęść nr 11; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: kujawsko-pomorskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 82075; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 11
LosLOT-0012
Titelczęść nr 12
BeschreibungCzęść nr 12; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: lubelskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 66250; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 12
LosLOT-0013
Titelczęść nr 13
BeschreibungCzęść nr 13; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: lubelskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 66250; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 13
LosLOT-0014
Titelczęść nr 14
BeschreibungCzęść nr 14; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo internistyczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: lubelskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 66250; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 14
LosLOT-0015
Titelczęść nr 15
BeschreibungCzęść nr 15; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: lubelskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 66250; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 15
LosLOT-0016
Titelczęść nr 16
BeschreibungCzęść nr 16; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo onkologiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: lubelskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 66250; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 16
LosLOT-0017
Titelczęść nr 17
BeschreibungCzęść nr 17; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo geriatryczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: lubuskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 83125; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 17
LosLOT-0018
Titelczęść nr 18
BeschreibungCzęść nr 18; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo onkologiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: lubuskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 83125; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 18
LosLOT-0019
Titelczęść nr 19
BeschreibungCzęść nr 19; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: lubuskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 83125; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 19
LosLOT-0020
Titelczęść nr 20
BeschreibungCzęść nr 20; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: lubuskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 83125; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 20
LosLOT-0021
Titelczęść nr 21
BeschreibungCzęść nr 21; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: łódzkie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 72400; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 21
LosLOT-0022
Titelczęść nr 22
BeschreibungCzęść nr 22; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: łódzkie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 72400; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 22
LosLOT-0023
Titelczęść nr 23
BeschreibungCzęść nr 23; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo internistyczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: łódzkie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 72400; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 23
LosLOT-0024
Titelczęść nr 24
BeschreibungCzęść nr 24; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: łódzkie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 72400; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 24
LosLOT-0025
Titelczęść nr 25
BeschreibungCzęść nr 25; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo opieki paliatywnej dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: łódzkie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 72400; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 25
LosLOT-0026
Titelczęść nr 26
BeschreibungCzęść nr 26; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo ginekologiczno-położnicze dla położnych; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: łódzkie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 72400; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 26
LosLOT-0027
Titelczęść nr 27
BeschreibungCzęść nr 27; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla położnych; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: łódzkie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 72400; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 27
LosLOT-0028
Titelczęść nr 28
BeschreibungCzęść nr 28; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: małopolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 70000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 28
LosLOT-0029
Titelczęść nr 29
BeschreibungCzęść nr 29; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: małopolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 70000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 29
LosLOT-0030
Titelczęść nr 30
BeschreibungCzęść nr 30; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo internistyczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: małopolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 70000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 30
LosLOT-0031
Titelczęść nr 31
BeschreibungCzęść nr 31; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo ratunkowe dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: małopolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 70000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 31
LosLOT-0032
Titelczęść nr 32
BeschreibungCzęść nr 32; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo geriatryczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: małopolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 70000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 32
LosLOT-0033
Titelczęść nr 33
BeschreibungCzęść nr 33; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo pediatryczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: małopolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 70000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 33
LosLOT-0034
Titelczęść nr 34
BeschreibungCzęść nr 34; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: małopolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 70000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 34
LosLOT-0035
Titelczęść nr 35
BeschreibungCzęść nr 35; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: mazowieckie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 69500; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 35
LosLOT-0036
Titelczęść nr 36
BeschreibungCzęść nr 36; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: mazowieckie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 69500; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 36
LosLOT-0037
Titelczęść nr 37
BeschreibungCzęść nr 37; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo internistyczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: mazowieckie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 69500; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 37
LosLOT-0038
Titelczęść nr 38
BeschreibungCzęść nr 38; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo onkologiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: mazowieckie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 69500; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 38
LosLOT-0039
Titelczęść nr 39
BeschreibungCzęść nr 39; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo operacyjne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: mazowieckie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 69500; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 39
LosLOT-0040
Titelczęść nr 40
BeschreibungCzęść nr 40; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: mazowieckie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 69500; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 40
LosLOT-0041
Titelczęść nr 41
BeschreibungCzęść nr 41; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo pediatryczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: mazowieckie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 69500; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 41
LosLOT-0042
Titelczęść nr 42
BeschreibungCzęść nr 42; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo psychiatryczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: mazowieckie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 69500; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 42
LosLOT-0043
Titelczęść nr 43
BeschreibungCzęść nr 43; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: mazowieckie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 69500; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 43
LosLOT-0044
Titelczęść nr 44
BeschreibungCzęść nr 44; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo ginekologiczno-położnicze dla położnych; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: mazowieckie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 69500; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 44
LosLOT-0045
Titelczęść nr 45
BeschreibungCzęść nr 45; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla położnych; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: mazowieckie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 69500; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 45
LosLOT-0046
Titelczęść nr 46
BeschreibungCzęść nr 46; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo geriatryczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: mazowieckie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 69500; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 46
LosLOT-0047
Titelczęść nr 47
BeschreibungCzęść nr 47; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo neonatologiczne dla pielęgniarek i położnych; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: mazowieckie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 69500; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 47
LosLOT-0048
Titelczęść nr 48
BeschreibungCzęść nr 48; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: opolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 82000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 48
LosLOT-0049
Titelczęść nr 49
BeschreibungCzęść nr 49; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo geriatryczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: opolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 82000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 49
LosLOT-0050
Titelczęść nr 50
BeschreibungCzęść nr 50; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: opolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 82000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 50
LosLOT-0051
Titelczęść nr 51
BeschreibungCzęść nr 51; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo ginekologiczno-położnicze dla położnych; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: opolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 82000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 51
LosLOT-0052
Titelczęść nr 52
BeschreibungCzęść nr 52; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: opolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 82000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 52
LosLOT-0053
Titelczęść nr 53
BeschreibungCzęść nr 53; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: podkarpackie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 57150; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 53
LosLOT-0054
Titelczęść nr 54
BeschreibungCzęść nr 54; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo opieki paliatywnej dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: podkarpackie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 57150; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 54
LosLOT-0055
Titelczęść nr 55
BeschreibungCzęść nr 55; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: podkarpackie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 57150; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 55
LosLOT-0056
Titelczęść nr 56
BeschreibungCzęść nr 56; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo ginekologiczno-położnicze dla położnych; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: podkarpackie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 57150; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 56
LosLOT-0057
Titelczęść nr 57
BeschreibungCzęść nr 57; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: podkarpackie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 57150; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 57
LosLOT-0058
Titelczęść nr 58
BeschreibungCzęść nr 58; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: podlaskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 78325; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 58
LosLOT-0059
Titelczęść nr 59
BeschreibungCzęść nr 59; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla położnych; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: podlaskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 78325; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 59
LosLOT-0060
Titelczęść nr 60
BeschreibungCzęść nr 60; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: podlaskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 78325; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 60
LosLOT-0061
Titelczęść nr 61
BeschreibungCzęść nr 61; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: pomorskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 78450; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 61
LosLOT-0062
Titelczęść nr 62
BeschreibungCzęść nr 62; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo ratunkowe dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: pomorskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 78450; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 62
LosLOT-0063
Titelczęść nr 63
BeschreibungCzęść nr 63; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla położnych; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: pomorskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 78450; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 63
LosLOT-0064
Titelczęść nr 64
BeschreibungCzęść nr 64; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: pomorskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 78450; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 64
LosLOT-0065
Titelczęść nr 65
BeschreibungCzęść nr 65; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo pediatryczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: pomorskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 78450; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 65
LosLOT-0066
Titelczęść nr 66
BeschreibungCzęść nr 66; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo psychiatryczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: pomorskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 78450; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 66
LosLOT-0067
Titelczęść nr 67
BeschreibungCzęść nr 67; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: śląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 65350; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 67
LosLOT-0068
Titelczęść nr 68
BeschreibungCzęść nr 68; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: śląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 65350; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 68
LosLOT-0069
Titelczęść nr 69
BeschreibungCzęść nr 69; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo internistyczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: śląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 65350; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 69
LosLOT-0070
Titelczęść nr 70
BeschreibungCzęść nr 70; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo onkologiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: śląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 65350; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 70
LosLOT-0071
Titelczęść nr 71
BeschreibungCzęść nr 71; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo operacyjne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: śląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 65350; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 71
LosLOT-0072
Titelczęść nr 72
BeschreibungCzęść nr 72; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: śląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 65350; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 72
LosLOT-0073
Titelczęść nr 73
BeschreibungCzęść nr 73; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo opieki paliatywnej dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: śląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 65350; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 73
LosLOT-0074
Titelczęść nr 74
BeschreibungCzęść nr 74; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo pediatryczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: śląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 65350; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 74
LosLOT-0075
Titelczęść nr 75
BeschreibungCzęść nr 75; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo psychiatryczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: śląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 65350; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 75
LosLOT-0076
Titelczęść nr 76
BeschreibungCzęść nr 76; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: śląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 65350; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 76
LosLOT-0077
Titelczęść nr 77
BeschreibungCzęść nr 77; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo ginekologiczno-położnicze dla położnych; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: śląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 65350; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 77
LosLOT-0078
Titelczęść nr 78
BeschreibungCzęść nr 78; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla położnych; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: śląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 65350; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 78
LosLOT-0079
Titelczęść nr 79
BeschreibungCzęść nr 79; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo geriatryczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: śląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 65350; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 79
LosLOT-0080
Titelczęść nr 80
BeschreibungCzęść nr 80; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo neonatologiczne dla pielęgniarek i położnych; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: śląskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 65350; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 80
LosLOT-0081
Titelczęść nr 81
BeschreibungCzęść nr 81; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: świętokrzyskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 64375; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 81
LosLOT-0082
Titelczęść nr 82
BeschreibungCzęść nr 82; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: świętokrzyskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 64375; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 82
LosLOT-0083
Titelczęść nr 83
BeschreibungCzęść nr 83; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo opieki paliatywnej dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: świętokrzyskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 64375; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 83
LosLOT-0084
Titelczęść nr 84
BeschreibungCzęść nr 84; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo psychiatryczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: świętokrzyskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 64375; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 84
LosLOT-0085
Titelczęść nr 85
BeschreibungCzęść nr 85; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: świętokrzyskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 64375; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 85
LosLOT-0086
Titelczęść nr 86
BeschreibungCzęść nr 86; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: warmińsko-mazurskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 93000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 86
LosLOT-0087
Titelczęść nr 87
BeschreibungCzęść nr 87; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo onkologiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: warmińsko-mazurskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 93000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 87
LosLOT-0088
Titelczęść nr 88
BeschreibungCzęść nr 88; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo opieki paliatywnej dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: warmińsko-mazurskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 93000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 88
LosLOT-0089
Titelczęść nr 89
BeschreibungCzęść nr 89; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: warmińsko-mazurskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 93000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 89
LosLOT-0090
Titelczęść nr 90
BeschreibungCzęść nr 90; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: warmińsko-mazurskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 93000; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 90
LosLOT-0091
Titelczęść nr 91
BeschreibungCzęść nr 91; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: wielkopolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 62250; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 91
LosLOT-0092
Titelczęść nr 92
BeschreibungCzęść nr 92; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo chirurgiczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: wielkopolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 62250; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 92
LosLOT-0093
Titelczęść nr 93
BeschreibungCzęść nr 93; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo internistyczne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: wielkopolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 62250; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 93
LosLOT-0094
Titelczęść nr 94
BeschreibungCzęść nr 94; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo ratunkowe dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: wielkopolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 62250; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 94
LosLOT-0095
Titelczęść nr 95
BeschreibungCzęść nr 95; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo operacyjne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: wielkopolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 62250; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 95
LosLOT-0096
Titelczęść nr 96
BeschreibungCzęść nr 96; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: wielkopolskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 62250; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 96
LosLOT-0097
Titelczęść nr 97
BeschreibungCzęść nr 97; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: zachodniopomorskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 98750; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 97
LosLOT-0098
Titelczęść nr 98
BeschreibungCzęść nr 98; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: zachodniopomorskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 98750; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 98
LosLOT-0099
Titelczęść nr 99
BeschreibungCzęść nr 99; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: zachodniopomorskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 98750; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 99
LosLOT-0100
Titelczęść nr 100
BeschreibungCzęść nr 100; Dziedzina szkolenia specjalizacyjnego: Pielęgniarstwo ginekologiczno-położnicze dla położnych; Województwo - miejsce prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego: zachodniopomorskie; Planowana liczba miejsc szkoleniowych: 25; Wartość zamówienia w PLN: 98750; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN: 100000
Interne Kennungczęść nr 100