2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 244 Kamieniec - Strzelce Dolne, m. Żołędowo, ul. Jastrzębia od km 30+068 do km 33+342, dł. 3,274 km
Beschreibung: I. Opis przedmiotu zamówienia 1. Nazwa zamówienia: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 244 Kamieniec - Strzelce Dolne, m. Żołędowo, ul. Jastrzębia od km 30+068 do km 33+342, dł. 3,274 km. CPV 45233140–2 Roboty drogowe CPV 45232452-5 Roboty odwadniające CPV 45231400-9 Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych 2. W zakres niniejszego zadania wchodzą w szczególności następujące elementy robót: 1) Zadanie 1: Roboty budowlane na odcinku od km 30+068 do km 30+128 w tym: - układ drogowy (zakres ronda) - sieć teletechniczna - odwodnienie dróg - przebudowa istniejących sieci wod- kan- gaz - przebudowa sieci elektroenergetycznej 0,4kV - przebudowa sieci oświetlenia drogowego - budowa zasilania i oświetlenia drogowego 2) Zadanie 2: Roboty budowlane na odcinku od km 30+128 do km 33+342 w tym: - układ drogowy (zakres odcinka prostego wraz z dowiązaniem CPR do ist. ronda) - sieć teletechniczna - odwodnienie dróg - przebudowa istniejących sieci wod- kan- gaz - przebudowa sieci elektroenergetycznej 0,4kV - przebudowa sieci oświetlenia drogowego - budowa zasilania i oświetlenia drogowego 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 4. Jeżeli gdziekolwiek w dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej oraz w przedmiarze robót wskazano pochodzenie wyrobów to służy to jedynie określeniu standardów cech technicznych i jakościowych. Wykonawca może zastosować wskazany lub równoważny, inny wyrób spełniający wymogi techniczne i jakościowe oraz posiadający właściwości użytkowe nie gorsze niż określone w dokumentacji Zamawiającego z preferencją parametrów korzystniejszych spełniających te same wymagania jakościowe, funkcjonalne i techniczne wskazanego, oraz posiadające właściwości użytkowe spełniające wymogi określone dla przedmiotu opisanego w dokumentacji Zamawiającego. Wykonawca, który powoła się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego wyroby spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 5. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający wskazuje, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232452 Entwässerungsarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 244 Kamieniec - Strzelce Dolne, m. Żołędowo, ul. Jastrzębia od km 30+068 do km 33+342, dł. 3,274 km.
Interne Kennung: N4.363.12.2025