673261-2026 - Wettbewerb
Polen – Ultraschallanlage – Dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 na realizację projektu „Zapobieganie i wczesne wykrywanie raka płuc w województwie zachodniopomorskim” FEPZ.06.21-IP.01-002/25-00 dla SPWSZ w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 na realizację projektu „Zapobieganie i wczesne wykrywanie raka płuc w województwie zachodniopomorskim” FEPZ.06.21-IP.01-002/25-00 dla SPWSZ w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 na realizację projektu „Zapobieganie i wczesne wykrywanie raka płuc w województwie zachodniopomorskim” FEPZ.06.21-IP.01-002/25-00 dla SPWSZ w Szczecinie 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i w załączniku nr 1A do SWZ. 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 4. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie z siedzibą przy ulicy Sokołowskiego 11, Szczecin Zdunowo 5. Okres realizacji zamówienia: w terminie do 2 tygodni od daty zawarcia umowy, jednak nie później niż do dnia 15.12.2026 r.
Interne Kennung: EP/220/101/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33162200 OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1. – Aparat USG
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie aparatu Aparat USG. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 1 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 1 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 1 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 1.
Interne Kennung: EP/220/101/2026 - Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2. – Videotorakoskop
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie Videotorakoskopu. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 2 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 2 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 2 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 2.
Interne Kennung: EP/220/101/2026 - Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3. – Videobronchofiberoskop
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie Videobronchofiberoskopi. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 3 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 3 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 3 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 3.
Interne Kennung: EP/220/101/2026 - Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4. – Bronchoskop
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie Bronchoskopu. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla Zadania nr 4 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ dla Zadania nr 4 (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry). 3. Opis parametrów ocenianych dla Zadania nr 4 zawarty jest w załączniku nr 1A do SWZ dla Zadania nr 4.
Interne Kennung: EP/220/101/2026 - Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente