See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie Popradzkiego Centrum Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska
Beschreibung: Przedmiot zamówienia polegał będzie na dostawie wyposażenia Centrum Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w tym interaktywnych form przekazu, rozwiązań multimedialnych, interaktywnych pulpitów czy zestawów audiowizualnych, umożliwiających jak najszersze udostępnienie w atrakcyjnej formie oferty edukacyjnej wśród odbiorców. Aranżacja i wyposażenie Centrum Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska będzie uwzględniać wymagania w zakresie dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 (słownie: cztery) części: 1) Część I: Wystawa i aranżacja; 2) Część II: Meble i wyposażenie 3) Część III: Meble na zamówienie 4) Część IV: Wyposażenie zewnętrzne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. Zasady i warunki realizacji zamówienia zawarto w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 A (część nr I) i 2 B ( część nr II, III i IV) do SWZ.
Interne Kennung: ZO.261.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39154000 Messeeinrichtungen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 45421160 Beschlagarbeiten, 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45442100 Anstricharbeiten, 45432000 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, Wandverkleidungs- und Tapezierarbeiten, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 51000000 Installation (außer Software), 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 38652100 Vorführgeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wystawa i aranżacja
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wystawy i aranżacji w Popradzkim Centrum Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska.
Interne Kennung: Część nr 1 - Wystawa i aranżacja
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39154000 Messeeinrichtungen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45442100 Anstricharbeiten, 45432000 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, Wandverkleidungs- und Tapezierarbeiten, 45421146 Einbau von abgehängten Decken, 51000000 Installation (außer Software), 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 38652100 Vorführgeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Meble i wyposażenie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli i wyposażenia do Popradzkiego Centrum Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska.
Interne Kennung: Część II - Meble i wyposażenie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Los: LOT-0003
Titel: Meble na zamówienie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli na zamówienie do Popradzkiego Centrum Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska.
Interne Kennung: Część III - Meble na zamówienie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421153 Installation von Einbaumöbeln
Los: LOT-0004
Titel: Wyposażenie zewnętrzne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia zewnętrznego do Popradzkiego Centrum Edukacji Przyrodniczej EkoMałopolska.
Interne Kennung: Część IV - Wyposażenie zewnętrzne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421160 Beschlagarbeiten