See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dydaktycznego sprzętu i wyposażenia elektrycznego na potrzeby projektu pn. Branżowe Centrum Umiejętności w dziedzinie energetyki w Zespole Szkół nr 4 im. Armii Krajowej w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy w podziale na następujące części: część 1 - generatory spalinowe część 2 - manipulatory elektryczne część 3 - wyposażenie laboratorium elektroenergetyki cz.1. część 4 - rezystory część 5 - wyposażenie laboratorium maszyn i napędów elektrycznych oraz laboratorium elektroenergetyki część 6 wyposażenie pracowni energoelektroniki – elementy A część 7 - wyposażenie pracowni energoelektroniki – elementy B część 8 - Wyposażenie pracowni energoelektroniki – elementy C część 9 - Wyposażenie laboratorium elektroenergetyki elementy D część 10 - Wyposażenie pracowni informatyki zawodowej część 11 narzędzia część 12 - wyposażenie pracowni energoelektroniki – elementy F część 13 - wyposażenie pracowni energoelektroniki – elementy G część 14 - wyposażenie laboratorium elektroenergetyki cz.H część 15 - wyposażenie laboratorium elektroenergetyki cz.I przedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: 11/BCU/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42100000 Maschinen für die Erzeugung und Nutzung von mechanischer Energie, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 42110000 Turbinen und Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: generatory spalinowe– przedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia - generatory spalinowe, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2 - manipulatory elektryczne przedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia - manipulatory elektryczne, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3 - wyposażenie laboratorium elektroenergetyki cz.1przedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia - wyposażenie laboratorium elektroenergetyki cz.1, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
Los: LOT-0004
Titel: część 4 - rezystory przedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia - rezystory, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5 - wyposażenie laboratorium maszyn i napędów elektrycznych oraz laboratorium elektroenergetykiprzedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia - wyposażenie laboratorium maszyn i napędów elektrycznych oraz laboratorium elektroenergetyki szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: część 5
Haupteinstufung (cpv): 42110000 Turbinen und Motoren
Los: LOT-0006
Titel: część 6 wyposażenie pracowni energoelektroniki – elementy A przedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia - wyposażenie pracowni energoelektroniki – elementy A , szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7 - wwyposażenie pracowni energoelektroniki – elementy B przedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia - wyposażenie pracowni energoelektroniki – elementy B, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: część 8 - Wyposażenie pracowni energoelektroniki – elementy C przedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia - Wyposażenie pracowni energoelektroniki – elementy C, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: część 9 - Wyposażenie laboratorium elektroenergetyki elementy D przedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia - Wyposażenie laboratorium elektroenergetyki elementy D, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: część 10 - Wyposażenie pracowni informatyki zawodowej przedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia - Wyposażenie pracowni informatyki zawodowej, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: część 11 wnarzędzia przedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia - narzędzia, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 11
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Los: LOT-0012
Titel: część 12 – wyposażenie pracowni energoelektroniki – elementy F przedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia - wyposażenie pracowni energoelektroniki – elementy F, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: część 13 - wyposażenie pracowni energoelektroniki – elementy G przedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia - wyposażenie pracowni energoelektroniki – elementy G, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: część 14 - Pwyposażenie laboratorium elektroenergetyki cz.H przedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia - Pwyposażenie laboratorium elektroenergetyki cz.H, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: część 15 - wyposażenie laboratorium elektroenergetyki cz.I przedmiot zamówienia szczegółowo opisany w załączniku nr 6 do SWZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia - wyposażenie laboratorium elektroenergetyki cz.I, szczegółowo opisana w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: Część 15