673501-2025 - Ergebnis
Polen – Technische Beratung und Konstruktionsberatung – Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn. Budowa Zajezdni Autobusowej wraz z towarzyszącą jej infrastrukturą oraz budowa stacji tankowania wodoru
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn. Budowa Zajezdni Autobusowej wraz z towarzyszącą jej infrastrukturą oraz budowa stacji tankowania wodoru
Beschreibung1. Przedmiotem umowy jest pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Zajezdni Autobusowej wraz z towarzyszącą jej infrastrukturą oraz budowa stacji tankowania wodoru” (dalej: Zadanie Inwestycyjne lub Inwestycja), które realizowane jest w formule zaprojektuj i wybuduj. 2. Pełnienie nadzoru wymaga zapoznania się z dokumentacją przetargową, w oparciu o którą wyłoniony został Generalny Wykonawca robót budowlanych (m.in. PFU z załącznikami oraz udzielonymi przez Zamawiającego odpowiedziami na pytania Wykonawców w trakcie postępowania przetargowego). Pełna dokumentacja przetargowa znajduje się na stronie internetowej Zamawiającego pod linkiem: https://mzk-konin.logintrade.net/zapytania_email,196557,720a0c029ba683ab2e778b357f74cb8b.html 3 .Szczegółowy zakres zadania inwestycyjnego, nad którego realizacją sprawowany będzie nadzór inwestorski określa PFU, stanowiący zał.nr 1 do SWZ. 4. W ramach przedmiotowego zadania Wykonawca zobowiązany będzie do ustanowienia Zespołu Nadzoru Inwestorskiego, w którego skład wejdą: 1. W zakresie nadzoru Dokumentacji Projektowej: a) Inżynier w specjalności architektonicznej; b) Inżynier w specjalności konstrukcyjno-budowlanej; c) Inżynier w specjalności sanitarnej; d) Inżynier w specjalności elektrycznej; e) Inżynier w specjalności drogowej; f) Inżynier w specjalności teletechnicznej. 2. W zakresie nadzoru robót budowlanych: a) Inspektor nadzoru w specjalności konstrukcyjno-budowlanej; b) Inspektor nadzoru w specjalności sanitarnej; c) Inspektor nadzoru w specjalności elektrycznej; d) Inspektor nadzoru w specjalności drogowej; e) Inspektor nadzoru w specjalności teletechnicznej; f) Specjalista ds. AKPiA. 5. Wszyscy członkowie Zespołu Nadzoru Inwestorskiego muszą posiadać uprawnienia określone w pkt 7.1.4) SWZ. 6. Inspektor nadzoru w specjalności konstrukcyjno-budowlanej będzie pełnić funkcję Koordynatora Zespołu Nadzoru Inwestorskiego, a jego zastępcą będzie Inspektor nadzoru w specjalności sanitarnej. 7. Szczegółowy zakres obowiązków Nadzoru Inwestorskiego w zakresie dokumentacji projektowej oraz w zakresie realizacji robót budowlanych zawiera SWZ. 8. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 ustawy Pzp, co oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung382693-2025
Interne KennungMZK-OPZ-1/30/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71520000 Bauaufsicht, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem umowy jest pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Zajezdni Autobusowej wraz z towarzyszącą jej infrastrukturą oraz budowa stacji tankowania wodoru” (dalej: Zadanie Inwestycyjne lub Inwestycja), które realizowane jest w formule zaprojektuj i wybuduj. 2. Pełnienie nadzoru wymaga zapoznania się z dokumentacją przetargową, w oparciu o którą wyłoniony został Generalny Wykonawca robót budowlanych (m.in. PFU z załącznikami oraz udzielonymi przez Zamawiającego odpowiedziami na pytania Wykonawców w trakcie postępowania przetargowego). Pełna dokumentacja przetargowa znajduje się na stronie internetowej Zamawiającego pod linkiem: https://mzk-konin.logintrade.net/zapytania_email,196557,720a0c029ba683ab2e778b357f74cb8b.html 3 .Szczegółowy zakres zadania inwestycyjnego, nad którego realizacją sprawowany będzie nadzór inwestorski określa PFU, stanowiący zał.nr 1 do SWZ. 4. W ramach przedmiotowego zadania Wykonawca zobowiązany będzie do ustanowienia Zespół Nadzoru Inwestorskiego, w którego skład wejdą: 1. W zakresie nadzoru Dokumentacji Projektowej: a) Inżynier w specjalności architektonicznej; b) Inżynier w specjalności konstrukcyjno-budowlanej; c) Inżynier w specjalności sanitarnej; d) Inżynier w specjalności elektrycznej; e) Inżynier w specjalności drogowej; f) Inżynier w specjalności teletechnicznej. 2. W zakresie nadzoru robót budowlanych: a) Inspektor nadzoru w specjalności konstrukcyjno-budowlanej; b) Inspektor nadzoru w specjalności sanitarnej; c) Inspektor nadzoru w specjalności elektrycznej; d) Inspektor nadzoru w specjalności drogowej; e) Inspektor nadzoru w specjalności teletechnicznej; f) Specjalista ds. AKPiA. 5. Wszyscy członkowie Zespołu Nadzoru Inwestorskiego muszą posiadać uprawnienia określone w pkt 7.1.4) SWZ. 6. Inspektor nadzoru w specjalności konstrukcyjno-budowlanej będzie pełnić funkcję Koordynatora Zespołu Nadzoru Inwestorskiego, a jego zastępcą będzie Inspektor nadzoru w specjalności sanitarnej. 7. Szczegółowy zakres obowiązków Nadzoru Inwestorskiego w zakresie dokumentacji projektowej oraz w zakresie realizacji robót budowlanych zawiera SWZ. 8. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 ustawy Pzp, co oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Zadanie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia pn.: „Niskoemisyjny transport publiczny w subregionie konińskim” ze środków Programu Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021-2027 – Funduszu Sprawiedliwej Transformacji dla Wielkopolski Wschodniej w ramach Działania 10.05 Sprawnie funkcjonujący i zdekarbonizowany transport publiczny.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.