673537-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Projekt Rozšíření, rekonstrukce a přestavby Urgentního příjmu Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjekt Rozšíření, rekonstrukce a přestavby Urgentního příjmu Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zpracování dokumentace pro povolení záměru včetně obstaravatelské činnosti pro povolení záměru, dokumentace pro provedení stavby včetně soupisu prací a dodávek a služeb. Vše včetně projektových podkladů potřebných pro provedení projektových prací a dle zpracované studie stavby pro akci "Rozšíření, rekonstrukce a přestavba Urgentního příjmu Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.“ v Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa, a.s. Součástí předmětu plnění je též poskytnutí součinnosti během administrace veřejné zakázky na zhotovitele a dozoru projektanta během realizace stavebních prací.
Interne Kennungveřejná zakázka
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen14.6 Zadavatel upozorňuje, že s využitím ust. § 242 odst. 5 ZZVZ stanovil, že námitky proti zadávací dokumentaci je možno podat nejpozději 72 hodin před koncem lhůty pro podání nabídek.