2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz PSZOK na terenie Gminy Brudzeń Duży
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Brudzeń Duży oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego pod adresem Siecień 53B, Gmina Brudzeń Duży, w latach 2024 – 2025.
Interne Kennung: RGR.ZP.271.28.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Brudzeń Duży oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego pod adresem Siecień 53B, Gmina Brudzeń Duży, w latach 2024 – 2025. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający wszelkie wymogi Zamawiającego określony jest w Załączniku nr 9 do SWZ, który będzie również stanowił załącznik nr 1 do umowy 3. Wykonawca w ramach realizacji zamówienia zobowiązany jest dokonywać odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych w sposób zgodny z obowiązującym prawem, w tym również z uwzględnieniem zapisów prawa miejscowego obowiązującego na terenie Gminy Brudzeń Duży z zakresu gospodarki odpadami. Wszystkie aktualne akty prawa miejscowego dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Brudzeń Duży, pod adresem: (http://ugbrudzenduzy.bip.org.pl). 4. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych, rekreacyjno-wypoczynkowych oraz zgłoszonych do obsługi przez Zamawiającego nieruchomości niezamieszkałych a także z PSZOK w Siecieniu. 5. Przedmiot zamówienia obejmuje również stałe kontrolowanie przez Wykonawcę w dniu odbioru odpadów realizowania przez właściciela nieruchomości obowiązku w zakresie selektywnego zbierania odpadów komunalnych oraz bieżące przekazywanie Zamawiającemu adresów nieruchomości niezamieszkałych, w których właściciele wystawiają odpady w ilości większej niż ilość wskazana w deklaracji. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest także przekazywać adresy nieruchomości zamieszkałych oraz rekreacyjno-wypoczynkowych nieujętych w miesięcznym rejestrze nieruchomości przewidzianych do obsługi.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung