673557-2023 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Zakup energii elektrycznej dla Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka oraz Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej dla Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka oraz Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup energii elektrycznej dla Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka oraz Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2022 r. poz. 1385, ze zm.), w tym: 1) Cz. 1 - dla Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka; liczba punktów odbioru energii elektrycznej – 4, łączna moc – 208 kW, taryfy: C11, C12b, B23, szacowane roczne zużycie energii elektrycznej – 870 MWh 2) Cz. 2 – dla Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach liczba punktów odbioru energii elektrycznej – 1, moc – 80 kW, taryfa C22b, szacowane roczne zużycie energii elektrycznej – 840 MWh.
Interne Kennung: 21/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup energii elektrycznej dla Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej dla Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka - liczba punktów odbioru energii elektrycznej – 4, łączna moc – 208 kW, taryfy: C11, C12b, B23, szacowane roczne zużycie energii elektrycznej – 870 MWh
Interne Kennung: 21/1/2023
Menge: 870 000 Kilowattstunden
Los: LOT-0002
Titel: Zakup energii elektrycznej dla Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej dla Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach - liczba punktów odbioru energii elektrycznej – 1, moc – 80 kW, taryfa C22b, szacowane roczne zużycie energii elektrycznej – 840 MWh
Interne Kennung: 21/2/2023
Menge: 840 000 Kilowattstunden