See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 8 szt. hydraulicznych systemów do pozoracji uszkodzeń samochodów osobowych w wypadkach komunikacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 8 sztuk hydraulicznych systemów do pozoracji uszkodzeń samochodów osobowych w wypadkach komunikacyjnych z podziałem na części określone w pkt 3 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi: a) część 1 -załącznik nr 1.1 do SWZ b) część 2- załącznik nr 1.2 do SWZ c) część 3- załącznik nr 1.3 do SWZ 3. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1.1, 1.2, 1.3 do SWZ: a) część 1 – dostawa 1 sztuki hydraulicznego systemu do pozoracji uszkodzeń samochodów osobowych w wypadkach komunikacyjnych – OPZ stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ b) część 2 – dostawa 2 sztuk hydraulicznych systemów do pozoracji uszkodzeń samochodów osobowych w wypadkach komunikacyjnych – OPZ stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ c) część 3 – dostawa 5 sztuk hydraulicznych systemów do pozoracji uszkodzeń samochodów osobowych w wypadkach komunikacyjnych – OPZ stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy i zgodny ze wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami. 4. Miejsce wykonania zamówienia, użytkownik końcowy: a) część 1 – Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie - Ośrodek Szkolenia, b) część 2 – Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej: - Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie – Poligon Kościelec; - Szkoła Podoficerska Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy: c) część 3 – Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie - Ośrodek Szkolenia, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku -Ośrodek Szkolenia, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku - Ośrodek Szkolenia, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie - Ośrodek Szkolenia, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie - Ośrodek Szkolenia.
Vorherige Bekanntmachung: 338815-2025
Interne Kennung: WT.2371.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43328100 Hydraulische Vorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42636100 Hydraulische Pressen, 31720000 Elektromechanische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 – dostawa 1 sztuki hydraulicznego systemu do pozoracji uszkodzeń samochodów osobowych w wypadkach komunikacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki hydraulicznego systemu do pozoracji uszkodzeń samochodów osobowych w wypadkach komunikacyjnych. Przedmiot zamówienia zaoferowany przez Wykonawcę musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 1.1 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy i zgodny ze wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami.
Interne Kennung: WT.2371.2.2025 cz.1
Los: LOT-0002
Titel: część 2 – dostawa 2 sztuk hydraulicznych systemów do pozoracji uszkodzeń samochodów osobowych w wypadkach komunikacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuki hydraulicznego systemu do pozoracji uszkodzeń samochodów osobowych w wypadkach komunikacyjnych. Przedmiot zamówienia zaoferowany przez Wykonawcę musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 1.2 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy i zgodny ze wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami.
Interne Kennung: WT.2371.2.2025 cz.2
Los: LOT-0003
Titel: część 3 – dostawa 5 sztuk hydraulicznych systemów do pozoracji uszkodzeń samochodów osobowych w wypadkach komunikacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 5 sztuki hydraulicznego systemu do pozoracji uszkodzeń samochodów osobowych w wypadkach komunikacyjnych. Przedmiot zamówienia zaoferowany przez Wykonawcę musi spełniać wszystkie wymagania określone przez Zamawiającego w Załączniku nr 1.3 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy i zgodny ze wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami.
Interne Kennung: WT.2371.2.2025 cz.3