673618-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Piekoszów oraz organizacja, utrzymanie i obsługa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Piekoszów oraz organizacja, utrzymanie i obsługa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia polega na świadczeniu na rzecz Zamawiającego usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Piekoszów, w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r, przy czym zamówienie jest podzielone na dwie części: część 1 - „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Piekoszów w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. która to polega na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami niektórych frakcji odpadów oraz poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z przepisami prawa; odbiorem i zagospodarowaniem są objęte odpady komunalne gromadzone w sposób selektywny, jak również zmieszany, powstające w gospodarstwach domowych część 2 - „Organizacja, utrzymanie i obsługa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie Miasta i Gminy Piekoszów wraz z zagospodarowaniem zebranych odpadów w okresie od 01.01.2024 r. do 31.03.2024 r. która to polega na organizacji, utrzymaniu i obsłudze punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w tym zakresie. 3. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte zostało w dokumencie pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)”, stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: OŚM.271.2.24.2023.DB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie zostało podzielona na dwie części, każdy z wykonawców jest uprawniony do złożenia zamówienia na jedną lub dwie część. Warunki podmiotowe udziału w postępowaniu opisano w rozdziale V SWZ. postępowanie prowadzone jest na Platformie e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. Wykonawca składając ofertę na część 1 wnosi wadium w wysokości 90 000 zł w sposób opisany w rozdz. XII SWZ. Postępowanie prowadzone jest w procedurze odwróconej a to oznacza że wraz z ofertą wykonawca nie skład oświadczenia JEDZ. Oświadczenie JEDZ składa wykonawca którego ofertę najwyżej oceniono na wezwanie Zamawiającego
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 - „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Piekoszów w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024
Beschreibung: polega na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami niektórych frakcji odpadów oraz poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z przepisami prawa; odbiorem i zagospodarowaniem są objęte odpady komunalne gromadzone w sposób selektywny, jak również zmieszany, powstające w gospodarstwach domowych na terenie miasta i Gminy Piekoszów
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 „Organizacja, utrzymanie i obsługa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie Miasta i Gminy Piekoszów wraz z zagospodarowaniem zebranych odpadów w okresie od 01.01.2024 r. do 31.03.2024 r
Beschreibung: polega na organizacji, utrzymaniu i obsłudze punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w tym zakresie.
Interne Kennung: Część 2