673635-2026 - Wettbewerb
Polen – Auftausalz – Zaopatrzenie w kruszywa do usuwania śliskości dróg gminnych, ciągów pieszych i terenów komunalnych stanowiących własność Gminy Miasto Lębork podczas Akcji Zimowej w sezonach 2026-2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaopatrzenie w kruszywa do usuwania śliskości dróg gminnych, ciągów pieszych i terenów komunalnych stanowiących własność Gminy Miasto Lębork podczas Akcji Zimowej w sezonach 2026-2029
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zapewnieniu na potrzeby Zamawiającego zaopatrzenia w kruszywa do usuwania śliskości zimowej na terenach Gminy Miasto Lębork w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 r. Usługa obejmuje dostawę, przechowywanie i załadunek kruszyw.
Interne Kennung: WIM.271.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z polską ustawą Prawo zamówień publicznych - tryb przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający najpierw dokona oceny ofert, a następnie zbada, czy wykonawca, którego oferta została oceniona jako najkorzystniejsza, nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu (procedura odwrócona). Szczegółowe informacje dotyczące przygotowania ofert, kryteriów oceny oraz wymaganych dokumentów znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14211100 Natursand
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem opcji jest przedłużenie świadczenia usługi po zakończeniu umowy podstawowej. W ramach opcji Zamawiający zamawia dodatkowe ilości kruszyw. Warunkiem uruchomienia opcji jest złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia na co najmniej 30 dni przed zakończeniem okresu podstawowego. Realizacja opcji odbywać się będzie na warunkach cenowych określonych w umowie.