673636-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Rozbiórka budynku mieszkalnego oraz budowa pięciu budynków mieszkalnych wraz z zagospodarowaniem terenu wokół – Bolko
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbiórka budynku mieszkalnego oraz budowa pięciu budynków mieszkalnych wraz z zagospodarowaniem terenu wokół – Bolko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego przedsięwzięcia inwestycyjno-budowlanego, polegającego na wycince drzew, rozbiórce budynku mieszkalnego wielorodzinnego, usunięcie wszelkich kolizji z sieciami podziemnymi oraz wybudowaniu pięciu budynków mieszkalnych wraz z zagospodarowaniem terenu wokół – Bolko w Opolu. 3. Przedmiotem inwestycji jest wycinka drzew, rozbiórka budynku mieszkalnego wielorodzinnego zgodnie z decyzją Nr 61/24 z dnia 04 marca 2024r., usunięcie kolizji sieci elektroenergetycznej (zgodnie z Porozumieniem nr TD/OOP/OME/K/PR/392024 z dnia 04.04.2024r.) oraz budowa pięciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych oznaczonych numerami od 1 do 5, trzy-kondygnacyjnych z piwnicą wyposażonych w: Wewnętrzne instalacje: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, gazowa, elektryczna, inst. teletechniczna (RTV, telefon, Internet, domofon), fotowoltaiczna; Zewnętrzne instalacje: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, elektryczne, teletechniczne, oświetleniowa; przyłącze wody, przyłącze kanalizacji deszczowej, przyłącze kanalizacji sanitarnej, budowę chodników, dojść, dojazdów, stanowisk postojowych dla samochodów osobowych, dwóch zjazdów na dz. nr 2782, placu zabaw w Opolu na działkach nr 2810/2, 2811/2, 2782 obręb: 0098 Nowa Wieś Królewska. W każdym budynku zaprojektowano 17 mieszkań, Łącznie projektuje się 85 mieszkań w pięciu budynkach. Każde mieszkanie posiada pokoje, aneks kuchenny, łazienkę, komunikację wewnętrzną i dostęp do komórki lokatorskiej Budynki przykryte dachem płaskim. Dojście i dojazd do budynku bezpośrednio z poziomu terenu. W budynku zaprojektowano klatkę schodową.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4. Dane charakteryzujące inwestycję Na obszarze działek nr 2810/2 i 2811/2 znajdują się 2 symbole terenów o ustalonym przeznaczeniu wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Działka nr 2810/2 znajduje się w całości na terenie oznaczonym jako MN. Działka nr 2811/2 znajduje się w całości na terenie oznaczonym jako MN/U. ZESTAWIENIE POWIERZCHNI DLA TERENU, DLA KTÓREGO USTALONE JEST PRZEZNACZENIE OZNACZONE SYMBOLEM MN WG MPZP (DZ. NR 2810/2) Udział procentowy terenu inwestycji [%] Powierzchnia działki nr 2810/2 należąca do strefy MN wg MPZP 7430,00 m2 100,00 Powierzchnia zabudowy łącznie 827,96 m2 11,14 w tym: Budynek nr 1 413,98 m2 Budynek nr 2 413,98 m2 Powierzchnie utwardzone 2137,42 m2 28,77 w tym: powierzchnia nawierzchni ażurowych wliczona do powierzchni utwardzonych 75,00 m2 nawierzchnie ażurowe Ekobruk (50%) 150,00 m2 nawierzchnie utwardzone kostka pełna (100%) 2062,42 m2 Powierzchnie zabudowy i powierzchnie utwardzone łącznie 2965,38 m2 39,91 Teren biologicznie czynny – pow. terenów zielonych 4464,62 m2 60,09 Kubatura budynków - łącznie 7907,02 m3 w tym: Budynek nr 1 3953,51 m3 Budynek nr 2 3953,51 m3 ZESTAWIENIE POWIERZCHNI DLA TERENU, DLA KTÓREGO USTALONE JEST PRZEZNACZENIE OZNACZONE SYMBOLEM MN/U WG MPZP (DZ. NR 2811/2) Udział procentowy terenu inwestycji [%] Powierzchnia działki nr 2811/2 należąca do strefy MN/U wg MPZP 6456,00 m2 100,00 Powierzchnia zabudowy łącznie 1241,94 m2 19,24 w tym: Budynek nr 3 413,98 m2 Budynek nr 4 413,98 Budynek nr 5 413,98 m2 Powierzchnie utwardzone 2398,37 m2 37,15 Powierzchnie zabudowy i powierzchnie utwardzone łącznie 3640,31 m2 56,39 Teren biologicznie czynny – pow. terenów zielonych 2815,69 m2 43,61 Kubatura budynków - łącznie 11860,53 m3 w tym: Budynek nr 3 3953,51 m3 Budynek nr 4 3953,51 m3 Budynek nr 5 3953,51 m3 5. Informacje o powierzchni zabudowy, wysokości i liczbie kondygnacji Dane liczbowe dla pojedynczego budynku: Powierzchnia zabudowy 413,98 m2 Powierzchnia całkowita budynku 1655,92 m2 Powierzchnia całkowita kondygnacji nadziemnych 1241,94 m2 Kubatura brutto 3953,51 m3 Wysokość attyki nad poziomem terenu 9,55 m Długość 24,00 m Szerokość 20,65 m Ilość kondygnacji podziemnych 1 Ilość kondygnacji nadziemnych 3 Ilość mieszkań 17 6. Szczegółowy opis zamówienia zawiera: a) projekt wyburzenia budynku a) dokumentacja techniczna składającą się z projektów budowlanych i wykonawczych; b) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych w części zawierającej zbiory wymagań w zakresie sposobu wykonania robót budowlanych, obejmujące wymagania w zakresie właściwości materiałów, wymagania dotyczące sposobu wykonania i oceny prawidłowości wykonania poszczególnych robót 7. Wszystkie wyroby i materiały niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia dostarcza Wykonawca. Wszystkie wyroby i materiały, które zastosuje Wykonawca muszą: 1) być dopuszczone do użytku na terenie kraju na podstawie odrębnych przepisów w szczególności Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady nr 305/2011 z 3 marca 2011r. ustanawiające zharmonizowane warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych i uchylające dyrektywę Rady 89/106/EWG (Dz. U. UE.L.2011.88.5 z dnia 4 kwietnia 2011 r.) i ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 o wyrobach budowlanych (t.j. Dz. U. 2021 poz. 1213) oraz odpowiednich norm technicznych i przepisów BHP: 2) nadawać się do zastosowania i gwarantować odpowiednią jakość robót budowlanych będących przedmiotem umowy a także bezpieczeństwo prowadzenia robót i użytkowania obiektu budowlanego. 8. Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów i urządzeń równoważnych w stosunku do wskazanych w dokumentacji projektowej i STWiOR pod warunkiem, że zagwarantują one realizację robót w zgodzie z dokumentacją projektową i STWiOR, zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentach, o których mowa wyżej oraz będą zgodne pod względem: 1) gabarytów i konstrukcji (wielkość, rodzaj, właściwości fizyczne oraz liczba elementów składowych); 2) charakteru użytkowego (tożsamość funkcji); 3) charakterystyki materiałowej (rodzaj i jakość materiałów), 4) parametrów technicznych (w szczególności: wytrzymałość, trwałość, dane techniczne, dane hydrauliczne, charakterystyki liniowe, konstrukcji); 5) parametrów bezpieczeństwa użytkowania; 6) standardów emisyjnych. [więcej w dokumentach zamówienia]
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji wznowień