2. Verfahren
Verfahren
Titel: Územní celek Jižní Morava – pracovnělékařské služby pro zaměstnance České pošty, s.p.
Beschreibung: Předmětem veř. zakázky je zajištění pracovnělékařských služeb pro zaměstn. zadavatele (dále "PLS") pro územ. celek Jižní Morava. Zajišt. PLS bude zahrnovat provádění lékařs. prohlídek a dalších úkonů v rámci zajišť. PLS (tj. zejména porad. činnost, dohled na pracovištích, spolupráce s orgánem ochrany veřej. zdraví). S dodavatelem, který podá nejvhod. nabídku, zadavatel uzavře smlouvu s platností 4 roky. Zakázka bude zadána ve zjednodušeném režimu (§ 129 ZZVZ).
Vorherige Bekanntmachung: 28886-2024
Interne Kennung: 220230076
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001