2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výuka cizích jazyků
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění výuky jazyků pro pracovníky zadavatele (posluchače). V rámcové dohodě zadavatel sjedná s vybraným dodavatelem (účastníkem rámcové dohody) podmínky pro: 1) provádění výuky cizích jazyků (angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština) v různých formách výuky pro předpokládaný počet posluchačů 2) příprava posluchačů na standardizované jazykové zkoušky uznané Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy podle Rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, kterým se stanoví Seznam standardizovaných jazykových zkoušek 3) příprava a provedení simulovaných jazykových zkoušek posluchačů Na základě uzavřené rámcové dohody (dále jen „RD“) bude zadavatel uzavírat s účastníkem rámcové dohody dílčí smlouvy (formou objednávek), ve kterých vždy upřesní na další období počet posluchačů v každé z forem výuky každého vyučovacího jazyka. Vzhledem k tomu, že počet posluchačů v různých formách výuky pro různé vyučovací jazyky se v průběhu času mění (podle pracovního zaneprázdnění posluchačů a jejich možností se výuky účastnit), bude zadavatel průběžně objednávat jen takový objem výuky (jazykových kurzů a intenzivní přípravy na jazykové zkoušky), kterého se konkrétní posluchači skutečně zúčastní. Podrobné vymezení forem a metod výuky, vyučovacích jazyků, jazykových zkoušek, požadavků na lektory a učebnice je uvedeno v RD. V RD jsou také podrobně popsány podmínky pro dílčí smlouvy (objednávky).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1