673742-2025 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu gminy Gościno.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu gminy Gościno.
BeschreibungOdbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu gminy Gościno oraz ich transport i zagospodarowanie w Instalacji przetwarzania odpadów komunalnych w okresie – 01.01.2026 r. – 31.12.2027 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki do SWZ.
Interne KennungU/ODPADY KOMUNALNE/2025, ZP.271.18.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001