2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup zraszarki środków chemicznych oraz samochodu ciężarowego samowyładowczego z pługiem odśnieżnym i posypywarko-zraszarką
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup pojazdów specjalistycznych z podziałem na części: Cześć nr 1 – zraszarki środków chemicznych Część nr 2 - samochód ciężarowy samowyładowczy z pługiem odśnieżnym i posypywarko-zraszarką. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia / specyfikacja ilościowo-cenowa znajduje się w załącznikach nr 1a – 1b do Formularza „Oferta” (załącznik nr 1 do SWZ), oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy załącznik nr 3a oraz 3b do SWZ
Interne Kennung: 144/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup zraszarki środków chemicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup zraszarki środków chemicznych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia / specyfikacja ilościowo-cenowa znajduje się w załączniku nr 1a do Formularza „Oferta” (załącznik nr 1 do SWZ), oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy załącznik nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zakup samochodu ciężarowego samowyładowczego z pługiem odśnieżnym i posypywarko-zraszarką.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup samochodu ciężarowego samowyładowczego z pługiem odśnieżnym i posypywarko-zraszarką. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia / specyfikacja ilościowo-cenowa znajduje się w załączniku nr 1b do Formularza „Oferta” (załącznik nr 1 do SWZ), oraz w Projektowanych Postanowieniach Umowy załącznik nr 3b do SWZ.
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142300 Muldenkipper