673753-2023 - Ergebnis
Belgien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Ons Tehuis Brabant VZW: Herontwikkeling hoofdcampus - vervanging woongebouwen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ons Tehuis Brabant VZW: Herontwikkeling hoofdcampus - vervanging woongebouwen
Beschreibung: Ons Tehuis Brabant VZW: Herontwikkeling hoofdcampus - vervanging woongebouwen Ontwerpopdracht voor architectuur, stabiliteit, technieken, omgevingsaanleg en EPB-verslaggeving
Interne Kennung: Belfius-S1315-F02__2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ontwerpopdracht voor de vervanging van 3 woongebouwen op de hoofdcampus. Deze dateren uit de jaren '80-'90 en bevatten 86 kamers.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Belfius-S1315-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie