See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa prefabrykatów betonowych – zamówienie udzielane w częściach
Beschreibung: Przedmiotem umowy ramowej jest sukcesywna dostawa w 2026 r. wyrobów betonowych w rodzajach i ilościach szacunkowych określonych w opisach przedmiotu zamówienia stanowiących załączniki nr 1a, 1b, 1c i 1d do SWZ. Zamówienie podzielone jest na 4 części: Część 1: dostawa krawężników, obrzeży oraz oporników betonowych, Część 2: dostawa betonowych płyt chodnikowych zwykłych, płukanych i antysmogowych Część 3: dostawa betonowej kostki typu Holland oraz Behaton, Część 4: dostawa betonowych płyt chodnikowych żółtych z guzkami oraz białych prowadzących. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisami przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy ramowej i umowy o udzielenie zamówienia publicznego, stanowiącymi załączniki nr 2 i 3 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/6/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113120 Pflasterplatten, 44113100 Pflastermaterialien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: dostawa krawężników, obrzeży oraz oporników betonowych
Beschreibung: Przedmiotem umowy ramowej w części 1 są sukcesywne dostawy w 2026 r. krawężników, obrzeży oraz oporników betonowych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki nr 2 i 3 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/6/2025 część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113100 Pflastermaterialien
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: dostawa betonowych płyt chodnikowych zwykłych, płukanych i antysmogowych
Beschreibung: Przedmiotem umowy ramowej w części 2 są sukcesywne dostawy w 2026 r. betonowych płyt chodnikowych zwykłych, płukanych i antysmogowych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki nr 2 i 3 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/6/2025 część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113100 Pflastermaterialien, 44113120 Pflasterplatten
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: dostawa betonowej kostki typu Holland oraz Behaton
Beschreibung: Przedmiotem umowy ramowej w części 3 są sukcesywne dostawy w 2026 r. betonowej kostki typu Holland oraz Behaton, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1c do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki nr 2 i 3 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/6/2025 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: dostawa betonowych płyt chodnikowych żółtych z guzkami oraz białych prowadzących
Beschreibung: Przedmiotem umowy ramowej w części 4 są sukcesywne dostawy w 2026 r. betonowych płyt chodnikowych żółtych z guzkami oraz białych prowadzących, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1c do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załączniki nr 2 i 3 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/6/2025 część 4