See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Correctief onderhoud huis- en kolkaansluitingen Ouder-Amstel en Uithoorn
Beschreibung: De opdracht betreft het onderhoud aan huis - en kolkaansluitingen. De opdracht omvat op hoofdlijnen de volgende werkzaamheden: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. In stand houden calamiteitendienst t.b.v. storingen aan of verstoppingen van huisaansluitleidingen. b. Verhelpen verstoppingen in huis- en kolkaansluitingen op openbare grond c. Herstellen/ repareren van huis- en kolkaansluitingen op openbare grond d. Grondwerkzaamheden e. Leidingwerkzaamheden f. Verhardingswerkzaamheden g. Tijdelijk verkeersmaatregelen h. Inmeten en maken van revisie van vervangen van leidingen Perceel 1: Ouder- Amstel : Maximale budget/ raming: € 308.000,00 Perceel 2: Uithoorn : Maximale budget/ raming: € 700.000,00
Interne Kennung: DUO UH OA 202502 PRJ-2500054
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Correctief Onderhoud huis- en kolkaansluitingen Ouder-Amstel
Beschreibung: Zelfde als in uitgebreide kenmerken
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst wordt afgesloten voor 2 jaar vast met de mogelijkheid tot eenzijdige verlenging door de gemeente met 2 x 1 jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Correctief Onderhoud huis- en kolkaansluitingen Uithoorn
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen