673770-2026 - Wettbewerb
Polen – Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren – Dostawa produktów leczniczych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje 31 części ( cześć nr 1-30 –programy lekowe) Część nr 1: Tafasitamab Część nr 2: Awatrombopag Część nr 3: Ibrutynib Część nr 4: Daratumumab Część nr 5: Awaprytynib Część nr 6: Rybocyklib Część nr 7: Alpelisyb Część nr 8: Darolutamid Część nr 9: Gilterytynib Część nr 10: Sotorasib Część nr 11: Tukatynib Część nr 12: Trastuzumab derukstekan Część nr 13: Izatuksymab Część nr 14: Zanubrutynib Część nr 15: Esketamina Część nr 16: Dostarlimab Część nr 17: Kaplacyzumab Część nr 18: Fruquintinibum Część nr 19: Tremelimumabum Część nr 20: Tislelizumabum Część nr 21: Amiwantamab Część nr 22: Lazertynib Część nr 23: Serplulimab Część nr 24: Binimetynib Część nr 25: Enkorafenib Część nr 26: Kapiwasertyb Część nr 27: Mosunetuzumab Część nr 28: Glofitamab Część nr 29: Cabozantinibum Część nr 30: Immunoglobuliny Część nr 31: Immunoglobuliny- wtórne niedobory odporności
Interne Kennung: DA.261.1.58.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Tafasitamab
Beschreibung: Tafasitamab
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Awatrombopag
Beschreibung: Awatrombopag
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Ibrutynib
Beschreibung: Ibrutynib
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Daratumumab
Beschreibung: Daratumumab
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Awaprytynib
Beschreibung: Awaprytynib
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Rybocyklib
Beschreibung: Rybocyklib
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Alpelisyb
Beschreibung: Alpelisyb
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: Darolutamid
Beschreibung: Darolutamid
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: Gilterytynib
Beschreibung: Gilterytynib
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10: Sotorasib
Beschreibung: Sotorasib
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11: Tukatynib
Beschreibung: Tukatynib
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12: Trastuzumab derukstekan
Beschreibung: Trastuzumab derukstekan
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13: Izatuksymab
Beschreibung: Izatuksymab
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14: Zanubrutynib
Beschreibung: Zanubrutynib
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15: Esketamina
Beschreibung: Esketamina
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16: Dostarlimab
Beschreibung: Dostarlimab
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17: Kaplacyzumab
Beschreibung: Kaplacyzumab
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18: Fruquintinibum
Beschreibung: Fruquintinibum
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19: Tremelimumabum
Beschreibung: Tremelimumabum
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20: Tislelizumabum
Beschreibung: Tislelizumabum
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21: Amiwantamab
Beschreibung: Amiwantamab
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22: Lazertynib
Beschreibung: Lazertynib
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23: Serplulimab
Beschreibung: Serplulimab
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24: Binimetynib
Beschreibung: Binimetynib
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25: Enkorafenib
Beschreibung: Enkorafenib
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26: Kapiwasertyb
Beschreibung: Kapiwasertyb
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27: Mosunetuzumab
Beschreibung: Mosunetuzumab
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28: Glofitamab
Beschreibung: Glofitamab
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29: Cabozantinibum
Beschreibung: Cabozantinibum
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30: Immunoglobuliny
Beschreibung: Immunoglobuliny
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31: Immunoglobuliny
Interne Kennung: 31
See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa produktów leczniczych
Wewnętrzny identyfikator: DA.261.1.58.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33650000 Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego, szczepionki, środki przeciwnowotworowe oraz immunomodulacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część nr 1: Tafasitamab
Opis: Tafasitamab
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część nr 2: Awatrombopag
Opis: Awatrombopag
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część nr 3: Ibrutynib
Opis: Ibrutynib
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część nr 4: Daratumumab
Opis: Daratumumab
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część nr 5: Awaprytynib
Opis: Awaprytynib
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część nr 6: Rybocyklib
Opis: Rybocyklib
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część nr 7: Alpelisyb
Opis: Alpelisyb
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część nr 8: Darolutamid
Opis: Darolutamid
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część nr 9: Gilterytynib
Opis: Gilterytynib
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część nr 10: Sotorasib
Opis: Sotorasib
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część nr 11: Tukatynib
Opis: Tukatynib
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Opis: Trastuzumab derukstekan
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część nr 13: Izatuksymab
Opis: Izatuksymab
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część nr 14: Zanubrutynib
Opis: Zanubrutynib
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część nr 15: Esketamina
Opis: Esketamina
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część nr 16: Dostarlimab
Opis: Dostarlimab
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część nr 17: Kaplacyzumab
Opis: Kaplacyzumab
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część nr 18: Fruquintinibum
Opis: Fruquintinibum
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część nr 19: Tremelimumabum
Opis: Tremelimumabum
Wewnętrzny identyfikator: 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część nr 20: Tislelizumabum
Opis: Tislelizumabum
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część nr 21: Amiwantamab
Opis: Amiwantamab
Wewnętrzny identyfikator: 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Część nr 22: Lazertynib
Opis: Lazertynib
Wewnętrzny identyfikator: 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Część nr 23: Serplulimab
Opis: Serplulimab
Wewnętrzny identyfikator: 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Część nr 24: Binimetynib
Opis: Binimetynib
Wewnętrzny identyfikator: 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Część nr 25: Enkorafenib
Opis: Enkorafenib
Wewnętrzny identyfikator: 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Część nr 26: Kapiwasertyb
Opis: Kapiwasertyb
Wewnętrzny identyfikator: 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Część nr 27: Mosunetuzumab
Opis: Mosunetuzumab
Wewnętrzny identyfikator: 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Część nr 28: Glofitamab
Opis: Glofitamab
Wewnętrzny identyfikator: 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Część nr 29: Cabozantinibum
Opis: Cabozantinibum
Wewnętrzny identyfikator: 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Część nr 30: Immunoglobuliny
Opis: Immunoglobuliny
Wewnętrzny identyfikator: 30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Część nr 31: Immunoglobuliny
Wewnętrzny identyfikator: 31